131019098
19 Eylül 2021, Pazar

Sayılarla Boyama Setleri

10 Nisan 2021, Cumartesi 19:32

     


Evde kaldığımız şu günlerde özellikle boyama yapmak en sevilen aktivitelerden biri haline geldi. Daisy Line Art sitesinde yer alan sayılarla boyama setleri ile evde kendi tablonuzu hazırlayabilirsiniz. Tıpkı ressammış gibi mükemmel resimler ortaya koyabilir, evinizin en güzel köşesine asabilirsiniz. Hatta sevdikleriniz için de hazırlayabilirsiniz. Daisy Line Art sayılı boyama tabloları 7'den 70'e herkesin yapabileceği şekildedir.

Sayılarla Boyama Seti Çeşitleri

Daisy Line Art sitesinde farklı çeşitlerde sayılarla boyama setleri bulunmaktadır. Bu setlerden zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Üstelik tüm çeşitlerde boyamanız için gerekli olan malzemeler de bulunmaktadır.

Sitede yer alan çeşitler;

  • Manzaralı
  • Hayvan figürlü
  • Modern tablo
  • Çiçek desenli
  • Ünlü eserler
  • Çocuklar için setler

şeklinde sıralanabilir. Sayıları kullanarak işaretlenen alanları boyayabilir ve çiçek, hayvan ya da manzara tabloları ortaya koyabilirsiniz. Kendi kendinize ünlü ressamların tablolarını bile boyayabilirsiniz.

Setin İçinde Neler Var?

Daisy Line Art sitesinde yer alan sayılı boyama setleri içinde gerekli olan tüm malzemeler bulunmaktadır. Bu sayede gerekli malzemeleri aramakla uğraşmaz set halinde hepsine sahip olabilirsiniz. Üstelik hepsini tek tek almaktan çok daha uygun fiyata getirebilirsiniz.

Setin içinde bulunan malzemeler;

  • Çerçevelenmiş baskılı tuval
  • Fırça seti
  • Numaralandırılmış akrilik boya seti

şeklinde sıralanabilir. Ayrıca malzemelerin yanında tablonun referans baskılı fotoğrafı ve Daisy Line Art özel tasarım kutusu da bulunur. Her çeşitte aynı malzemeler bulunmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Daisy Line Art sayılı boyama setleri oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Boş tuval üzerinde işaretlenmiş olan alanlarda farklı sayılar bulunur. Bu sayılar farklı renklerle boyanır. Fırçalar büyük, küçük, orta boyutlarda sette yer alır. Bu sayede tüm alanlar taşırılmadan boyanabilir. Sette resmin baskılı fotoğrafı da yer aldığı için boyaması daha kolay ve eğlencelidir.

Sayılı Boyama Seti Fiyatları

Sayılı boyama setleri oldukça uygun fiyatlarla Daisy Line Art sitesinde yer alıyor. Üstelik indirim günlerini takip ederek daha uygun fiyatlarla harika boyama setlerine sahip olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı konuşturacağınız boyama setleri 1. sınıf kalitededir. Buna rağmen oldukça uygun fiyatlı setler yer almaktadır.

Detaylı bilgi için: https://www.daisylineart.com/

  
Son Eklenen Haberler