26 Mayıs 2018, Cumartesi

Varil Pompası Hakkında Bazı Temel Bilgiler

29 Mart 2017, Çarşamba 18:27

     


 

Varil pompası birçok işletmenin tedarik etmiş olduğu araçlardan bir tanesidir. Bazı kimyasal maddelerin transferi amacıyla kullanılan varil pompaları farklı çeşitlerde olabiliyor. Hava, elektrik gibi enerji kaynaklarına sahip olmayan işletmeler manüel olan yani el tipi mekanik varil pompası kullanmayı tercih eder. Düşük viskoziteli sıvıların varilden başka bir kaba manuel şekilde aktarılmasında kullanılan ev tipi varil pompaları farklı çeşitlerde farklı platformlarda satılıyor. Farklı gövde ve keçe seçenekleri olan varil pompaları ürünlerini genelde atık, yağ, mazot ve bazı kimyasal sıvıların daha güvenli, daha hızlı ve daha ucuz şekilde transferini sağlamaya yarar.

Mekanik Varil Pompaları

Eğer bir işletme sahibi olarak varil pompası satın almayı düşünüyorsanız ürünün tüm teknik bilgileri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Pompanın hangi sıvıları transfer edebileceğini dikkatle okumalısınız. Her varil pompası petrokimyasal sıvı gibi sıvıları transfer edemeyebilir. Bu yüzden seçeceğiniz varil pompası ekipmanı hakkında detaylı inceleme yapmalı, ürünün hangi durumlarda garanti kapsamında olduğuna dikkat etmelisiniz. Her şeyden önce diğer dikkat etmeniz gereken bir husus da transfer edeceğiniz ürüne yani sıvıya göre hangi pompa seçmeniz gerektiği kararını doğru vermektir. Yani doğru pompayı seçmek şarttır.

Dayanıklı ve Kaliteli Ürünler İçin Odaksan Doğru Adres

Bu noktada siz değerli okuyuculara odaksan.com adresini ziyaret etmesini şiddetle tavsiye ediyoruz. Söz konusu sitede her bir varil pompası çeşidinin farklı görsellerini inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürün görsellerine tıkladığınızda ürün resminin altında teknik doküman ve transfer edilebilir sıvılar listesi dosyaları eklenmiştir. Geniş kapsamlı bilgi sahibi olmak isteyenler bu dosyaları açıp okuyabilir. Yine Seçtiğiniz ürün görseli altında ürünün farklı resimlerini inceleyebilirsiniz.  Aynı zamanda garanti koşullarının neler olduğunu okuyabilirsiniz.

Şirket ile doğrudan iletişim kurmak isteyenler 0216 475 70 70 numaralı telefonu arayabilir, yetkililerle direkt olarak iletişim haline getirebilir. Eğer isterseniz odaksan internet sitesinin en üst köşesinde bulunan online katalog sekmesini tıklayıp indirebilirsiniz, diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz. Farklı çeşitlerde varil pompaları ürünlerinin yer aldığı http://odaksan.com.tr/mekanik-varil-pompalari/  internet adresini hemen tıklayıp istediğiniz ürün siparişini verin. 
Son Eklenen Haberler