19 Haziran 2018, Salı

MAHALLE MAHALLE DOLAŞIP REFERANDUMU ANLATIYOR

16 Mart 2017, Perşembe 06:55

     


Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, yaklaşan referandum öncesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Selvitopu referandumu, Karabağlar'da 3 yıl içerisinde gerçekleştirilen hizmetleri ve önümüzdeki süreçte hayata geçirilecek projeleri anlatmak için esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Başkan Selvitopu’nun bu kez durağı Uğur Mumcu Mahallesi oldu. Uğur Mumcu Mahallesi’nde tüm esnafı, kahvehaneleri ziyaret eden Selvitopu, kendisine balkondan seslenip çaya davet eden Saraç ailesinin davetini de geri çevirmedi. Onlarla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nun Uğur Mumcu Mahallesi ziyaretinde kendisine Mahalle Muhtarı Tekin Derdiyok ile Belediye Meclis Üyesi Ahmet Şafak da eşlik etti. Mahallede bulunan tüm esnafları dolaşan ve onlara “Hayır”lı işler dileyen Başkan Selvitopu, ayrıca sokakta gördüğü vatandaşlarla da bol bol sohbet etti. Kahvehaneleri de dolaşan ve vatandaşlarla tokalaşan Selvitopu, Karabağlar’ın değişen imar planlarıyla da ilgili bilgiler de verdi. Karabağlar’ın değişmesini ve güzelleşmesi için imar planlarını yenilediklerini de vurgulayarak, geleceğin Karabağlar'ını yaratmak için çalışmaları aralıksız sürdürdüklerini söyledi.

Saraç ailesinin teklifini kırmadı

Ziyaretler sırasında kendisine balkondan seslenen Saraç ailesinin çay davetini de kırmayan Başkan Selvitopu, onlarla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Aile büyükleri Güldalı ve Bender Saraç ile çocukları ve gelinleri ile tanışan Selvitopu, onlarla çay içerek davet için aileye teşekkür etti. Başkan Selvitopu son olarak 78 yaşındaki Mürvet Hoşcan’ı da evinde ziyaret ederek el öptü, yaşlı kadınla bir süre sohbet etti.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler