son dakika

AKP Kazım Ulaş’la devam edecek

14 Aralık 2011 | Aliaga Ekspres
AKP Aliağa ilçe Başkanı Kazım Ulaş, kongrede AKP Genel Merkezi aday olarak gösterildi. 18 Aralık Pazar günü Aliağa Düğün Salonu’nda yapılacak kongre öncesinde, ilçe binasında basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya, Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Ulaş’ın yanı sıra eski ilçe başkanı Müjdat Bıçakçı ve Aliağa eski Belediye Başkanı Tansu Kaya’nın da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı.
Toplantıya katılan AKP İzmir İl Başkan Vekili Mahmut Badem, AKP Genel Merkezi’nin ilçe başkanlığı için Kazım Ulaş’ı önerdiğini söyledi. Daha önce eski ilçe başkanı Müjdat Bıçakçı’nın üzerinde mutabakat sağlandığını hatırlatan Badem, AKP Genel Merkezi’nin Kazım Ulaş’ın 2014’e kadar ilçe başkanlığına devam etmesini istediğini söyledi. Badem, kongrelerde kırgınlık yaşanmaması için AKP Genel Merkezi’nin kongrelere tek adayla girilmesini istediğini de hatırlattı.
2014 yılında yapılacak belediye başkanlığı seçimlerinde kazanmayı hedeflediklerini belirten AKP İzmir İl Başkan Vekili Mahmut Badem, kongreden sonra vakit kaybetmeden çalışmalara başlayacaklarını dile getirdi. Kapı kapı gezerek seçim çalışmalarına başlayacaklarını vurgulayan Badem, 2014 seçimlerinde Aliağa’da tekrar hizmete devam edeceklerine inandığını belirterek, merkezi hükümetin desteğiyle Aliağa’yı geliştireceklerini söyledi.

facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Yorumlar