son dakika

Hakkı Ülkü eğitmenliği

12 Aralık 2013 | Aliaga Ekspres

3Çeşitli illerde yapılan Belediye Başkan Aday Adayları ile Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları, Parti Okulu’nun öngördüğü program çerçevesinde zorunlu eğitime tabi tutuluyor. Program çerçevesinde eğitmenler, uzman oldukları alanlarda eğitim veriyorlar.
Bilindiği gibi bugüne kadar CHP’de Belediye Meclis üyeliği, İlçe Başkanlığı, Belediye Başkanlığı ve Milletvekilliği görevlerini yapan Hakkı Ülkü, partinin; Nevşehir ve İstanbul illerinde yapılan eğitim toplantılarında ‘Sosyal demokrasi ve Yerel Yönetimler’ konularında eğitmen olarak görev aldı.
Bu hafta sonu partisinin Ankara’da yapılacak olan eğitim toplantısında ‘Sosyal demokrasi ve Yerel Yönetimler konularında dersler verecek.
Böylesi eğitimlerin, partinin klasik bir sosyal demokrasiden öte, kendilerini yenilemiş ve ileriki dönemlerde partiye büyük yarar sağlayacak bireylerin yetişmesini sağlayacağına inandığını belirten Hakkı Ülkü, “Bu eğitimlerin dedikodu üreten değil, parti politikaları doğrultusunda siyaset ve icraatlar yapan bireyler yetiştireceğine inanıyorum.” dedi.
Hakkı Ülkü, hafta sonu Ankara CHP okulunda ‘Sosyal demokrasi ve Yerel Yönetimler’ konulu ders verecek.

facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Yorumlar