Düzenlemeler

2023-03-01 13:14:00

iPhone 11'i Cimri.com'da İncele

https://www.cimri.com/cep-telefonlari/en-ucuz-apple-iphone-11-64gb-4gb-ram-6-1-inc-12mp-akilli-cep-telefonu-siyah-fiyatlari,337340793

Apple iPhone 11 akıllı cep telefonu özellikleri açısından geniş kapsamlı olarak üretilmiştir. Telefonda kullanılmış olan lithium ion teknolojisine sahip batarya yapısı günlük yaşamda yeterli olarak enerji sağlar. 3110 mAh kapasiteli batarya hızlı şarj olma özelliğine sahip olduğu gibi aynı zamanda kablosuz özellikteki şarj olanağı sayesinde fonksiyonel olarak kullanım olanağı sunar. iPhone 11 fiyat fiyatları teknik özelliklerine bağlı olarak belirlenir. Teknik özellikleri açısından kapsamlı ve fonksiyonel olarak kullanım olanağı sunan iPhone 11 Apple markasının kendine özgü olarak geliştirmiş olduğu A13 Bionic çip yonga setine sahiptir. Yonga seti telefon içerisinde veri akışını daha seri ve entegreli olarak yapılmasını sağlar. iPhone 11 akıllı cep telefonu özelliklerini detaylı olarak Cimri.com’u ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. 

iPhone 11 Fiyatlarını En Uygun Fiyatlar İçin Cimri.com'da Karşılaştır

https://www.cimri.com/cep-telefonlari/en-ucuz-apple-iphone-11-64gb-4gb-ram-6-1-inc-12mp-akilli-cep-telefonu-siyah-fiyatlari,337340793

Apple markasının akıllı cep telefonu serisi içerisinde yer alan iPhone 11 akıllı cep telefonu alüminyum çerçeve yapısı ile üretilmiş olup suya ve toza karşı dayanıklı olması sayesinde telefonun zarar görmesi engellenmiştir. 6.1 inç ekran boyutu, IPS LCD ekran teknolojisi kullanılmış olan iPhone 11 akıllı cep telefonu 60 Hz ekran yenileme özelliği sayesinde grafik ve görsellerin hızlı olarak ekrana aktarılmasını sağlar. iPhone 11 fiyat modelleri beyaz, mor, siyah, kırmızı, sarı ve yeşil renk seçeneklerinde alternatif olarak üretilmiştir. iPhone 11 fiyat en ucuz Cimri.com'da karşılaştırma özelliği kullanılarak alışverişlerin daha ekonomik olarak yapışmasına fayda sağlar. 

 

iPhone 11 Nereden Alınır?


iPhone 11 fiyatları teknik özelliklerine bağlı olarak belirlenir. LPDDR4 ram bellek tipi kullanılmış olan iPhone 11 4 GB kapasiteli olarak tasarlanmıştır. Apple markasına özgü olan İOS işletim sistemi bulunan iPhone 11 6 çekirdekli işlemci yapısı ve işlemci özellikleri sayesinde telefon üzerinde yapılan işlemlerin oldukça hızlı olarak yapılmasını sağlar. 12 MP ana kamera ve ikinci kamera özelliklerinin yanı sıra 12 MP ön kamera özelliği ile kapsamlı olarak tasarlanmış olan iPhone 11 fonksiyonel kullanım imkanı sunar. Cimri.com web sayfası içerisinde iPhone 11 akıllı cep telefonu satışı yapılan web sayfalarını tek bir liste üzerinde görüntüleyerek daha detaylı olarak incelenmesine yardımcı olur.