14 Aralık 2018, Cuma

DURMAZ: ‘HEM TÜRKİYE'DE HEM ALİAĞA'DA İKTİDARA GELMEK İSTİYORUZ’

7 Kasım 2017, Salı 07:05

     


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aliağa İlçe Başkanlığı, yeni seçilen delegelere kahvaltıda bir araya geldi. Partililer ve delegelere hitaben bir konuşma yapan CHP İlçe Başkanı Özcan Durmaz, Hem Türkiye'de hem de Aliağa'da iktidara gelmek istediklerini söyledi.

CHP Aliağa İlçe Başkanlığı, hafta sonu Sahil Kafe’de düzenlenen kahvaltıda, partinin yeni seçiler delegeleri ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Kahvaltıya CHP İlçe Başkanı Özcan Durmaz ve parti ilçe yönetiminin yanı sıra, ilçe kadın kolları, ilçe gençlik kollar ve delegeler katıldı. Delegeler kahvaltıda sohbet edip birbirini tanıma fırsatı da buldu. Yaklaşık 1 saat süren kahvaltının ardından partililer ve delegelere hitaben bir konuşma yapan CHP İlçe Başkanı Özcan Durmaz, bu kahvaltıları geleneksel hale getirdiklerini belirterek, her delege seçiminin ardından kahvaltılı toplantılarda bir araya geldiklerini söyledi.

“ALİAĞA’YA BORCUMUZ VAR”

Hem Türkiye'de hem de Aliağa'da iktidara gelmek istediklerini ifade eden Özcan Durmaz, “Bu iktidarı kurmak için güçlü yönetimlere ihtiyacımız var. Önümüzdeki süreç belki de Türkiye'mizin tarihinde en kritik seçimlerinin yapılacağı bir süreç olacak. Aliağa için yerel seçimde son derece önemli. 2014 yılında kendi içimizde yaşadığımız bir takım sorunlar nedeniyle bugünkü yerel yönetimi ne yazık ki kendi bölünmüşlüğümüz yüzünden, kendi elimizle işbaşına getirdik. Bizim Aliağa'ya borcumuz var. Önümüzdeki dönemde Aliağa'nın bugün hak etmediği şekilde yönetildiği bu yönetimden kurtulması için, kurtarılması için Aliağa'ya borcumuz var. Bu borcumuzu ödememiz gerekiyor, bu bizim görevimiz.” diye konuştu.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞMALIYIZ "

Önümüzdeki süreçte yeni seçilecek yönetime, bu yönetimi seçecek olan delegelere ve daha sonraki yönetim çalışmalarına katkı koyacak bütün partililere çok büyük görevler düştüğünü söyleyen Durmaz, “Yeni seçilecek yönetim Cumhurbaşkanlığı seçimi ve milletvekilliği seçimi olmak üzere iki seçimi daha yönetecek. Dolayısıyla hem Aliağa hem de Türkiye için tarihi öneme sahip iki seçimi bu yeni yönetimimizle gerçekleştireceğiz. Bu nedenle sizlerin görüş ve katkıları son derece önemli. Başarılı olabilmemiz için öncelikli koşul birlik ve berberlik içerisinde çok çalışmamız. Bunun gerçekleşmesi halinde hem Aliağa'da hem de Türkiye'de iktidara gelinebiliriz.” dedi.

(VOLKAN GÜNDÜZ)  
Son Eklenen Haberler