18 Temmuz 2018, Çarşamba

FATURAMATİK AÇILDI

12 Ekim 2017, Perşembe 06:43

     


İzmir Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ve Faturamatik Ödeme Kuruluşu A.Ş. bir yeniliğe imza atarak Franchise Ürün Mağazası - Yetkili Ödeme Noktası’nı Aliağa’da hizmete açtı.

İzmir Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ve Faturamatik Ödeme Kuruluşu A.Ş. ile oluşturulan ilk Franchise Ürün Mağazası- Yetkili Ödeme Noktası, Faturamatik Genel Müdürü Eyüp Kaynar, İzmir Doğalgaz Kurumsal İletişim Müdürü Necdet Ulusan ve Faturamatik Yetkili Ödeme Temsilcisi Beste Sima Buğday’ın katılımları ile Aliağa Yeni Mahalle, Cengiz Topel Caddesi’nde hizmete açıldı.

Açılışa katılan Faturamatik Genel Müdürü Eyüp Kaynar, “Faturamatik ailesi olarak 81 ildeki 5 bini aşkın hizmet noktamıza bir yenisini daha kattık. Amacımız müşterilerimize kolay, kaliteli ve daha rahat bir ortamda güvenilir hizmet sağlamak. Bu nedenle hizmetlerimizi müşterilerimize en yakın noktalara götürmek için çalışıyor ve ayda ortalama 5 milyon kişiye hizmet ediyoruz. Yatırımlarımızı da bu yönde hayata geçiriyoruz. Bugün İzmir’de ilk franchise mağaza açılışımızı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz, bölgedeki yatırımcıları kalkındıran bu tür mağaza açılışlarımız devam edecektir. Bölge halkına hayırlı, uğurlu olsun.” diye konuştu.

Faturamatik Yetkili Ödeme Temsilcisi Beste Sima Buğday ise açılan Franchise Ürün Mağazası ve Yetkili Ödeme Noktası’nda bölge halkının tüm faturalarını sıra beklemeden tek noktadan ödeyebileceklerini belirterek, “Dilerlerse faturalarını 9 takside kadar böldürebilecekler. 21 sigorta şirketinin DASK, KASKO ve Trafik Sigortası tekliflerine karşılaştırmalı olarak ulaşabilecekler. Türk Telekom, Vodafone, Digitürk, Millenicom abonelik işlemlerini bu mağazaya özel avantajlı tarifeler ile gerçekleştirebilecekler ve tüm bunların yanı sıra ‘Tüketici Kredili Cihaz Satışı’ da dahil olmak üzere birçok avantaj ile yüzlerce markanın binlerce elektronik ve aksesuar ürün çeşidine ulaşabilecekler.” dedi.

(VOLKAN GÜNDÜZ)  
Son Eklenen Haberler