21 Haziran 2018, Perşembe

CEZAEVİ'NDE ‘YAZA MERHABA ŞENLİĞİ’

13 Haziran 2016, Pazartesi 06:45

     


Cezaevi çalışanları ve ailelerine yönelik bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında Çelik Kardeşler Alışveriş Merkezi kurumda düzenlenen 'Yaza Merhaba Şenliği'nde çekilişle hediyeler dağıttı. Aliağa ceza infaz kurumları kampüsü sosyal tesislerinde gerçekleşen etkinliğe cezaevi müdürleri, çalışanları ve aileleri katıldı.

Çelik Kardeşler Alışveriş Merkezi tarafından cezaevi çalışanları ve ailelerine destek ve motivasyon amacıyla düzenlenen ‘Yaza Merhaba Şenliği’ renkli görüntülere sahne oldu. Gece geç saatlere kadar süren eğlence programı ve çekişler sayesinde cezaevi çalışanları ve aileleri gönüllerince eğlendi. Komedi dans üçlüsü grubunun eğlenceli sahne gösterisi katılımcıları kahkahaya boğdu. Komedi dans üçlüsüne özellikle çocukların ilgisi büyük oldu. Komedi dans üçlüsünün ardından sahneye çıkan şarkıcı Onur özel unutulmaz bir gece yaşattı. Şenliğe katılanlar Onur Özel’in şarkıları eşliğinde halaylar çekti, yöre oyunlarını oynadı. Çelik kardeşler yönetim kurulu başkanı Murat Sarıçelik, başkan yardımcısı Şeref Sarıçelik ve yönetim kurulu üyesi Yılmaz Sarıçelik kardeşler babaları Eşref Sarıçelik ile birlikte halay çektiler.

YÜZDE 15 İNDİRİM ÇEKİ VE BİRBİRİNDEN GÜZEL HEDİYELER

Şenliğe katılan herkese Çelik Kardeşler alışveriş merkezi Aliağa ve Bergama şubelerinde geçerli yüzde 15 indirim çeki dağıtıldı. Öte yandan birbirinden güzel onlarca hediye de çekilişle sahiplerini buldu. Çekiliş sırasında büyük heyecan yaşandı.

CEZAEVİ MÜDÜRÜNDEN TEŞEKKÜR

Aliağa ceza infaz kurumu müdürü Halis Orhan, düzenledikleri şenlik için mağaza yetkililerine teşekkür etti. Orhan konuşmasında şunları dile getirdi, “Neşeli ve sıcak bir ortamda bir araya gelebilmek için bu güzel geceyi düzenledik. Sizleri böyle güzel bir ortamda görmek bizleri de çok mutlu etti. Umarım bu gibi ortamlarda sürekli bir araya geliriz. Bizi burada buluşturan, bu güzel gecenin düzenlenmesini sağlamak için maddi manevi hiçbir desteğini esirgemeyen Çelik Kardeşler mağazalarına teşekkürlerimi sunuyorum.”

DÜNYA MARKALARINI TEK ÇATI ALTINDA BİRLEŞTİREN TEK MARKAYIZ

Çelik Kardeşler mağazaları adına konuşma yapan yönetim kurulu başkan yardımcısı Şeref Sarıçelik ise cezaevi çalışanlarına ve ailelerine seslenerek, “Bizi bu güzel gecede yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Umarım bu gece hepiniz için güzel bir motivasyon sağlamıştır” dedi.

SAHNEDE PASTA KESTİLER

Şeref Sarıçelik, konuşmasının ardından Aliağa mağazası çalışanlarını sahneye davet etti. Çelik Kardeşler Mağazaları yönetim kurulu ve Aliağa şubesi çalışanları toplu fotoğraf çektirip sahnede pasta kestiler. Şeref Sarıçelik çalışanlarına katkılarından dolayı teşekkür etti. (EMEL OTURAK)  
Son Eklenen Haberler