26 Mayıs 2019, Pazar

ÖĞRETMENLER ARASI VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

14 Kasım 2018, Çarşamba 06:18

     


Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Zehra Tuba Kabakçıoğlu iade-i ziyaretlerde bulunup, “Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası”nın başlangıç düdüğünü çaldı.

Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Zehra Tuba Kabakçıoğlu kendisine ziyaret gelen Garnizon Komutanı Albay Faruk Altun’a, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Rıfkı Kulaksız’a, ve EÜAŞ İşletme Müdürü Ali Rıza Köknal’a iade-i ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerde İlçe Müdürümüze Şube Müdürleri Arif Canpolat ile Erol Koyuncu eşlik etti.

Ziyaretlerin ardından Zehra Tuba Kabakçıoğlu ve beraberindekiler Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kültür Sanat Spor Bilim Proje Ekibi tarafından geleneksel olarak Kasım ayında düzenlenen “Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası”nın oynandığı yere geldi. Turnuva, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zehra Tuba Kabakçıoğlu’nun çaldığı düdükle başladı. Gazi Ortaokulu ve Şehit Çavuş Bülent Kula Ortaokulu arasında oynanan ilk maç öncesinde her iki takım oyuncularına ve organizasyon komitesindeki öğretmenlere başarılar dileyen Kabakçıoğlu, Şube Müdürleri Arif Canpolat ve Erol Koyuncu ile birlikte salonda bulunanlarla hatıra fotoğrafları çektirdi.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler