22 Nisan 2019, Pazartesi

BAŞKAN GÖNENÇ 9,5 YILIN HESABINI VERDİ

17 Ekim 2018, Çarşamba 06:18

     


1 Ekim Pazartesi günü yeniden aday olmayacağını açıklayan Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, görev süresince belediyenin hangi noktadan nereye geldiğini mali tablolar ile anlatan tabelalar hazırlatarak Cumhuriyet Meydanı’na koydurdu.

Daha önce yeniden aday olmayacağını; “Bununla ilgili kararımı bir yıl önce vermiştim. Belediye Başkanlığı için 10 yıl ideal bir süre. Bu çok onurlu bir görev. Memlekete hizmet etmek için illa ki belediye başkanı olmamıza gerek yok. Bu parti kendi dinamikleri içerisinden 2019’da ki yerel seçimleri kazanacak yeni bir adayı çıkaracak güçtedir” sözleriyle açıklayan Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, 9,5 yılın hesabını Cumhuriyet Meydanı’na koydurduğu tabelalar ile verdi.

Başkan Gönenç Bergamalılar için hazırlattığı ve meydana koydurduğu tabelaların amacını ise; “Burada yer alan mali tablolar sizlere belediyemizin ekonomik olarak hangi noktadan hangi noktaya geldiğini anlatabilmek için hazırlandı. Bir anlamda geride kalan dokuz buçuk yılın hesabı da diyebiliriz” sözleriyle anlattı.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler