27 Mayıs 2019, Pazartesi

TSGI VE TEKFEN’DEN EĞİTİME DESTEK

24 Mayıs 2018, Perşembe 06:22

     


Ege Rafineri Projesi ana müteahhit firması TSGI Mühendislik ve ana taşeronlardan TEKFEN İnşaat ve Tesisat A.Ş.’nin işbirliği eğitim sistemine yaptıkları katkılarla sürüyor.

Öğrencilerin kaliteli ve eşit fırsatlarda eğitim almasının önemini vurgulayan TSGI Mühendislik ve taşeronlardan TEKFEN İnşaat ve Tesisat A.Ş., Aliağa Yenişakran Ortaokulu’na teknik ekipman desteğinde bulundu.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde, okula ses sistemi kuruldu, Atatürk köşesi ve panolar yenilendi. Son olarak da öğrencilerin özellikle yabancı dil derslerinde pratik yapmaları için 30 adet mikrofonlu kulaklık bağışı yapıldı.

Aliağa Yenişakran Ortaokulu Müdürü Ahmet Zeki Ege, TSGI Mühendislik Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Departmanı ile sürdürdükleri kuvvetli iletişimden dolayı Yerel Toplum Temsilcisi Gülveren Ulu’ya memnuniyetini dile getirdi. Okul Müdürü Ege, TEKFEN İnşaat ve Tesisat A.Ş. adına İdari İşler Yetkilisi Muzaffer İkiz’e okula verdikleri destekler ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederek, plaket sundu.

(VOLKAN GÜNDÜZ)  
Son Eklenen Haberler