22 Haziran 2018, Cuma

BELEDİYE, PREFABRİK BETON YOL VE ÇİM BORDÜRÜ ALACAK

29 Haziran 2017, Perşembe 06:40

     


Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Prefabrik Beton Yol ve Çim Bordürü Mal Alımı ihalesine çıkıyor. İhale, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesi gereği açık ihale usulünce gerçekleştirilecek.

16.000 m 70x30x18 cm Beton Bordür (Nakliye Dahil) 4.000 m 50x16x10 cm Beton Bordür (Nakliye Dahil) alımı yapılacak ihale 3 Temmuz 2017 Pazartesi günü saat 10.00’da Aliağa Belediyesi Meclis Toplantı Salonu Kültür Mahallesi Lozan Caddesi No:47 Aliağa/İZMİR adresinde gerçekleştirilecek. Gerekli detaylara EKAP’ta yer alan ihale dokümanındaki idari şartnameden ulaşılabilecek. İhale ile alımı yapılacak malzemeler Aliağa Belediyesi mücavir alanlar içerisindeki Belediyenin göstereceği yerlere teslim edilecek.

Duyurusu yapılan ihale ilanında ihaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ve yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı. İhale dokümanı https://ekap.kik.gov.tr/EKAP adresinden ve Aliağa Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü İhale İşleri Servisi adresinden görülebileceği gibi 100 TL karşılığında satın alınabilecek. İstekliler tekliflerini ihale tarih ve saatine kadar Aliağa Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü İhale İşleri Servisi adresine elden verilebileceği gibi iadeli taahhütlü posta yoluyla da gönderilebilecek.

(VOLKAN GÜNDÜZ)  
Son Eklenen Haberler