18 Temmuz 2018, Çarşamba

JAZZ FESTİVALİ’NDE MUHTEŞEM FİNAL

26 Temmuz 2017, Çarşamba 06:46

     


MaviBahçe Jazz Festivali’nin son günü sahne alan dünyaca ünlü jazz sanatçıları Elif Çağlar ve Della Miles, izleyicilere muhteşem bir müzik ziyafeti sundu. Seyirciler, sanatçıların bazı şarkılarına Türk usulü danslarıyla eşlik etti.

Dünyaca ünlü Türk ve yabancı jazz müzisyenlerinin sahne aldığı MaviBahçe Jazz Festivali muhteşem bir finalle sona erdi. Ramona, Fatih Erkoç, Kerem Görsev gibi ünlü jazz sanatçılarının da sahne aldığı etkinliğin son günü Elif Çağlar ve Della Miles seyircilerin karşısına çıktı. Türkiye’nin en iyi jazz sanatçıları arasında yer alan Elif Çağlar, şarkıları ve danslarıyla seyrine doyum olmayan bir müzik ziyafeti yaşattı. Seyirciler Çağlar’ın, ‘Catch Us İf You Can’ isimli şarkısında Türk usulü dans figürleriyle eşlik etti.

Çağlar’ın ardından dünyaca ünlü bir başka sanatçı Della Miles sahne aldı. Miles, zaman zaman seyircilerin içine karışıp, küçük hayranlarıyla birlikte şarkı söyledi. Sahneye davet ettiği kadın izleyicilerle Türk usulü dans eden Miles, Türkçe şarkılar da söyledi. Miles gecenin ilerleyen saatlerine kadar sahnede kalarak, izleyicilere muhteşem dakikalar yaşattı.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler