15 Eylül 2019, Pazar

Akciğer detoksu nedir? Datça macunu akciğer detoksu kullanıcı yorumları

15 Temmuz 2017, Cumartesi 14:23

     


 Datça macunu içerisinde meyan kökü, zencefil, bal ve acı badem bulunmaktadır. Datça macunu; tamamen doğal bitkilerden üretilmiş, sigarayı bırakmaya yardımcı olan ve yerli üretime sahip olan bir üründür. Sigara bildiğimiz gibi bağımlılık yaratan ve birçok sağlık problemine yol açan bir maddedir. İçerisinde bulunan zararlı maddeler hem akciğerleri hem kalbi hem de cildinizi olumsuz yönde etkiler. Bunun sonucunda birçok hastalık ve erken yaşlanma gibi durumlar ortaya çıkar. Acı badem macunu olarak da bilinen bu doğal içerikli ürün sayesinde sigara bağımlılığınızı yenebilirsiniz. Sigara kullananlar ve sigarayı bırakmak isteyenler için özel olarak geliştirilmiş akciğer detoksu sağlayan datça acıbadem macunu sayesinde sigarayı bırakabilir ve bu bağımlılıktan kurtulabilirsiniz.

Akciğer detoksu datça macunu nedir?

Datça macunu içerisinde meyan kökü, zencefil, bal ve acı badem bulunmaktadır. Bu bitkilerin her birinin vücudunuz için faydaları bulunmaktadır. Bu doğal bitkiler özel bir formülle geliştirilmiş ve macun haline getirilmiştir. Akciğerlerin temizlenmesini ve sigaranın zararlı etken maddelerinden arınmayı sağlayan bu ürün ilk olarak akciğer katranını ve mukusu temizler. Ürünün içerisinde bal olmasının nedeni, acı tadın bal ile tatlandırılması içindir. Balın hem sağlık açısından birçok faydası bulunmaktadır hem de ürünü tatlandırıcı özelliği bulunmaktadır. İçeriği itibariyle herhangi bir kimyasal madden ve bileşen içermeyen bu ürün sayesinde doğal yollarla sigarayı bırakabilirsiniz.

Akciğer detoksu acıbadem macunu faydaları ve zararları

Acıbadem macunu faydaları arasında sigaranın meydana getirmiş olduğu tüm yan etkileri ortadan kaldırmasıdır. Böylece daha rahat nefes alırsınız ve kendinizi rahatlamış hissedersiniz. Bir diğer etkisi öksürüğü azaltması ve zaman içerisinde kesmesidir. Akciğer katranı temizlenirken koyu renkli balgama neden olan bu ürün, akciğerlerinizi zararlı etken maddelerden arındırır ve detoks etkisi sayesinde tertemiz yapar. Sigara kalp ve damar tıkanıklığı, erken yaşlanma, koah hastalığı gibi birçok hastalığa neden olur. Datça macunu ise doğal içeriği sayesinde tüm bu riskleri ortadan kaldırır ve sigara bağımlılığınızı azaltır. Görmüş olduğunuz gibi birçok yararı bulunan bu ürünün neredeyse hiç yan etkisi bulunmamaktadır. Eğer içerisinde bulunan bitkilerden birine alerjiniz söz konusuysa bir uzman hekime danışarak kullanmanız faydalı olacaktır.

Datça macunu kullanımı

Datça acıbadem macunu kullanımı çayı ile birlikte olmaktadır ve aynı zamanda akciğer detoksu kullanıcı yorumları incelendiğinde kısa sürede etki gösterdiği görülmektedir. Kullandığınız zaman ilk 4 saat boyunca sigara içme isteğiniz olmayacaktır. Uzmanlar ürünün günde 2 defa kullanılmasını öngörmektedir. Böylece yaklaşık olarak 8 saat boyunca sigara isteği olmayacaktır. İçerisinde bulunan meyan kökünün rahatlatıcı özelliği sayesinde beyniniz sigara içmiş gibi sinyal alır ve bunun sonucunda sigara isteği düşünce engellenmiş olur. Sigara içmek istememe isteği her gün daha da belirgin olarak gerçekleşecektir.

 

Datça macunu akciğer detoksu sayesinde sizlerde sigaradan kurtulabilirsiniz. Tüm kullananlar gibi sizler de sigara içmeye son verebilir ve daha sağlıklı bir yaşama sahip olabilirsiniz. Acı badem macunu sipariş vererek kullanmaya başlayabilirsiniz. Oldukça kısa bir süre içerisinde etkisini göstermeye başlayacak olan bu ürün sayesinde sigara bağımlılığınız sonlanacak ve dumansız bir hayata merhaba diyebileceksiniz. Yapmanız gereken kendinize inanmak ve önerildiği şekilde ürünü kullanmak... 
Son Eklenen Haberler