23 Ağustos 2019, Cuma

Gece bitki çayı fiyatı ne kadar? Nerede satılır?

25 Kasım 2017, Cumartesi 09:34

     


Gece kızı çayı genel olarak üç ay gibi bir süreyle düzenli tüketilmektedir. Son zamanların popüler zayıflama içeceği olan gece kızı bitki çayı fiyatları merak edilmektedir. Gece kızı bitki çayının popüler olmasının en büyük nedeni çayın zayıflaması etkisi yaratmasıdır. Gece çayı içeresinde barındırdığı bitkilerden kaynaklı olarak zayıflama sürecini hızlandırmaktadır. Kiraz sapı, ıhlamur, avokado yaprağı, yeşil limon kurusu ve tarçın gibi bitkiler bu çayın içinde bulunmaktadır. Özellikle kiraz sapının ödem attırma etkisi olduğu diyetisyenler tarafından belirtilmektedir. Kiraz sapı gibi organik bitkilerin bir arada olması faydaları arttırmaktadır.

Gece form çayı faydaları

Birey bir hastalığa sahipse bu çayı tüketmeden önce mutlaka doktora danışmalıdır. Ayrıca çayı gereğinden fazla tüketmek çeşitli yan etkilere sebep olabildiği için dengeli bir şekilde tüketilmesi önerilmektedir. Gün içinde iki kez bu çayı tüketebilirsiniz.

Gece bitki çayı kullanımı

Gece çayının kullanımı gün içinde iki defadan fazla olmamalıdır. İnsanların çoğu bu çayı zayıflamak için kullanmaktadır. Kişi ödem atmak ve yağ yakımı için bu çayı tüketmek istiyorsa ne kadar kiloya sahip olduğunu, vücut ölçülerini bilmelidir. Diyetisyen kontrolünde zayıflamak ve gece çayını içmek daha sağlıklı bir yöntem olabilir. Gece kızı çayı genel olarak üç ay gibi bir süreyle düzenli tüketilmektedir. Birey 3 ay boyunca bu çayı tükettiği zaman hızlı bir şekilde ödem atmaktadır. Dolayısı ile gece kızı bitki çayı fiyatı kullanım oranına göre değişkenlik gösterir. Kutunun içinde on beş kullanımlık çay bulunmaktadır. Kişi gün içinde iki kez gece kızı çayını içiyor ise bir kutunun bir haftanın sonunda bittiği tahmin edilebilir. Üç ay boyunca düzenli çay tüketen biri on iki hafta boyunca on iki kutu çay kullanmaktadır. Bir adet kutu bir hafta içerisinde bittiği için 3 ay içinde on iki kutu gece çayının bitmesi normaldir.

Gece kızı çayı fiyat ve sipariş

Gece çayı internet üzerinde çok hızlı bir şekilde sipariş edilebilir. İnternet dışında gece kızı çayını eczane ya da aktarlarda bulmanız mümkündür. Gece kızı bitki çayının fiyatlarına bakıldığı zaman bir adet kutu fiyatının 40 TL olduğu görülmektedir. Eczane, aktar ve internette bu fiyatın geçerli olduğu belirtilmektedir. Bazı insanlar bu çayı tek tek almak yerine toplu bir şekilde sipariş etme yolunu tercih etmektedirler. Bazı internet sitelerinde toplu alışverişlerde indirim sağlandığı söylenmektedir. Çoklu alımlarda hem kargo ücreti olmuyor hem de fiyat daha ekonomik oluyor. Bunun dışında eczane ya da aktarda bulunan fiyatlara da göz atabilirsiniz. İnternet sitesinden sipariş verdiğinizde zayıflama çayı kullanımı hakkında net bilgi alabilir ve müşteri temsilcilerine kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz. 
Son Eklenen Haberler