14 Haziran 2024, Cuma

İYİ Parti’den sanayi esnafına ziyaret

3 Mart 2023, Cuma 06:45

     


İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz Pazartesi günü Aliağa Küçük Sanayi Sitesi’nde gerçekleşen yangın sonrası bölgede bulunan esnafı ziyaret etti.

İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanı Tuğba Oktay Bor, İYİ Parti İzmir Milletvekili Aday Adayı Yavuz Adar, İYİ Parti Aliağa İlçe Sekreteri Soner Bilgiç, yönetim kurulu üyeleri Macide Doğaç ve İrfan Barut, parti üyesi ve sanayi esnafı Sayın Ercan Koşar ve sanayi esnafı Zeki Acar ile birlikte, Pazartesi günü Aliağa Küçük Sanayi Sitesi’nde gerçekleşen yangın sonrası bölgede bulunan esnafa geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

“Esnafımıza ve ilçemize geçmiş olsun”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Tuğba Oktay Bor, “Bugün ilçe sanayimizde yaşanan yangın felaketi nedeni ile sanayi esnafımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Esnafımızı dinleyerek ve bölgeyi bizzat görerek ne kadar büyük bir tehlike atlatıldığına yerinde şahit olduk. Böylesi bir felaketin bir daha tekrarlanmamasını temenni ediyor, sanayi bölgesi esnafımıza ve ilçemize bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” dedi.

(SAMİYE ÖZTÜRK)  
Son Eklenen Haberler