ALİAĞALI GENÇLERE BAŞBAKAN’DAN ÖZEL MEKTUP

4 Nisan 2017, Salı 07:25

     


Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın oy kullanacak 18-30 yaş arası seçmenler için kaleme aldığı özel mektuplar Ak Parti İlçe Gençlik Kolları tarafından Aliağa’daki gençlere ulaştırıldı.

Referandum çalışmaları dolayısı ile sandık başına gidecek olan her seçmene ayrı ayrı ulaşılırken, Başbakan Binali Yıldırım tarafından 18-30 yaş arası gençlere seçim öncesinde özel mektuplar gönderildi. Başbakan Binali Yıldırım’ın gençler için kaleme aldığı mektuplar AK Parti Aliağa Gençlik Kolları kanalıyla bizzat adrese teslim edildi. Yıldırım, Aliağalı gençlere yazdığı mektupla referandumda destek istedi.

Ak Parti Aliağa Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bozduman, Başbakan Yıldırım’ın Aliağa’daki 18-30 yaş arası 15 bin 890 gence gönderdiği mektupları sahiplerine takdim etmek için mahalle ve köyleri gezdiklerini belirterek, “Başbakanımız Binali Yıldırım, Türkiye genelinde 18-30 yaş arasındaki gençlere mektup gönderdi. Direkt şahıslara, yani isimlere geldi bu mektuplar. Adreslerine de gençlik kolları tarafından teslim edilmesi istendi. Aliağa’ya da bu kapsamda köyler ve mahalleler dahil olmak üzere toplam 15 bin 890 tane mektup geldi. Bu 15 bin 890 mektup İlçe Geçlik Kolları tarafından sahiplerine ulaştırıldı. Bir kısmı ailelerine, bir kısmı elden direk kendilerine, evlerinde bulamadıklarımıza, ulaşamadıklarımızın da kapılarına konuldu. Gece gündüz çalışıp tüm mektupları sahiplerine ulaştırdık.” dedi.

(VOLKAN GÜNDÜZ)