131019098
28 Ocak 2021, Perşembe

İLÇE BAŞKANLARI ALİAĞA’DA TOPLANDI

10 Ağustos 2020, Pazartesi 06:23

     


AK Parti İzmir İlçe Başkanları Toplantısı, İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin öncülüğünde Aliağa’da gerçekleştirildi. Gündeme ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda, ev sahipliği yapan AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Hamdi Erdem, ‘’İl Başkanımız ve İlçe Başkanlarımızı Aliağamızda ağırlamaktan memnuniyet duyduk.’’ dedi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin göreve gelmesinden sonra, ilçe başkanları ile yapılan toplantılar, il binasının dışında farklı ilçelerde yapılmaya başlandı. Son olarak yapılan İlçe Başkanları Toplantısı ise Aliağa’da gerçekleştirildi. İl Başkanı Sürekli’nin Başkanlığında yapılan toplantıya İl Başkanvekili Ali Aslan, Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nail Kocabaş, il yönetim kurulu üyeleri, bölge başkanları ile 30 ilçe başkanı katılım sağladı. Gündeme dair değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda, ilçelerde yapılan çalışmalarla ile ilgili ilçe başkanları bilgilendirmede bulundu. Haziran ayında başlayan üye kayıtlarında son durum değerlendirmesi yapılırken, 31 Aralık 2020’de sona erecek üye kayıtları ile ilgili yapılacak çalışmaların istişaresi gerçekleştirildi.

“Katılım sağlayan başkanlarıma teşekkür ediyorum’’

İlçe Başkanları toplantısına ev sahipliği yapan AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Hamdi Erdem, ‘’İlçemizde, il başkanımızı ve ilçe başkanlarımızı ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk. İl Başkanımız Kerem Ali Sürekli’nin riyasetinde verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantımızı genel gündemlerimiz ve ilçelerimiz hakkında istişarlerle tamamladık. Katılım sağlayan başkanlarıma teşekkür ediyorum’’ dedi. Toplantı sonrası ev sahibi Hamdi Erdem, İl Başkanı Sürekli ile birlikte, katılımcılara özel hediyeler takdim etti.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler