24 Ocak 2019, Perşembe

AK PARTİ 17 YAŞINDA

15 Ağustos 2018, Çarşamba 07:12

     


Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ile Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın, sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlarla, Ak Parti'nin 17. kuruluş yıldönümünü kutladılar.

Ak Parti, dün 17 yaşına girdi. 14 Ağustos 2001’de Türk siyasi hayatına adım atan Ak Parti’nin kuruluş yıl dönümü kutlamasının 18 Ağustos’ta gerçekleşecek 6’ncı Olağan Büyük Kongre’de yapılacağı bildirildi. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ile Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın da şahsi sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlarla, partilerinin kuruluş yıldönümünü kutladı.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti'nin 17. kuruluş yıl dönümü nedeniyle şahsi sosyal medya hesabında, “Milletin kalbinden doğan tertemiz niyeti, arzu ve iradeyi ete kemiğe büründürüp siyasete yepyeni bir hüviyet kazandıran bir hareket olarak, 17 yıldır Rabbimize ve milletimize mahcup olmamak için azim ve kararlılıkla çalışıyoruz. Koşulsuz aşkla nice AK yıllara.” mesajını paylaştı.

Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın da, sosyal medyada bir mesaj paylaşarak, “Milletiyle el ele vererek yeniden güçlü Türkiye'nin temellerini inşa eden Kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, milli iradenin teminatı, milletin partisi AK Parti 17 Yaşında. Nice hizmet dolu, AK yıllara. Ülkemiz, dünyanın mazlum milletleri ve gönül dostlarına hayırlı, uğurlu olmasını diler, saygı ve muhabbetlerimi iletirim.” ifadelerini kullandı.

(VOLKAN GÜNDÜZ) 
Son Eklenen Haberler