22 Haziran 2018, Cuma

PETKİM SPOR 11 HAFTADIR DURULAMIYOR

7 Şubat 2017, Salı 07:07

     


Petkim Spor, ligin flaş ekiplerinden Nesine.com Eskişehir Basket'i kendi evinde 75-65'lik net bir skorla mağlup etti. Lig'de üst üste 11. galibiyetini alan Petkim Spor, ligin üçüncü sırasındaki yerini korudu. Petkim Spor'un ligi domine eden takımlara karşı aldığı galibiyetler; play offlar için Petkim Spor taraftarını umutlandırdı.

Nesine.com Eskişehir Basket karşılaşmasında Petkim Spor'un en fazla sayı üreten ismi her zamanki gibi T.J. Campbell oldu. 22 sayı atarak takımının galibiyetinde önemli rol oynayan Campbell, Petkim Sporu sırtlamaya devam ediyor. Petkim Spor'da Polat Kaya, Kenan Bajramovic ve Recep Doğrusöz çift haneli rakamlara ulaşan diğer isimler oldu.

Nesine.com Eskişehir Basket'te ise Sean Marshall attığı 15 sayıyla takımının en skorer ismi oldu. İkinci ve üçüncü periyotlarda etkili bir oyun oynayan Nesine.com Eskişehir Basket son periyotta Petkim Spor'a teslim oldu. Nesine.com Eskişehir Basket şu an ligin ikinci sırasında bulunuyor. Petkim Spor, Nesine.com Eskişehir Basket'i yenerek zirve yürüyüşüne devam ediyor.

(İSMAİL AFACAN)  
Son Eklenen Haberler