19 Aralık 2018, Çarşamba

FOÇALI MİNİK KARATECİDEN ÇİFTE MADALYA

7 Mart 2018, Çarşamba 06:30

     


1. Uluslararası Kafkas Ülkeleri Karate Şampiyonası’na katılan Foçalı minik sporcu Kaan Yüksel iki ayrı kategoride 3. olarak bronz madalya kazandı.

1. Uluslararası Kafkas Ülkeleri Karate Şampiyonası 03-04 Mart tarihlerinde Artvin Borçka Spor Salonunda düzenlendi. Turnuva Türkiye, Azerbaycan, Rusya, Gürcistan, Kazakistan ve Ermenistan olmak üzere 6 ülke sporcularının mücadelesi ile sona erdi. Artvin’deki turnuvaya T.Erol Fight Clup Aliağa Taner Erol ve Kudret Yüksel’in desteğiyle hazırlanan Kaan Yüksel, mutlu bir tablo ile döndü. Foça Reha Midilli İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Kaan Yüksel Uluslararası Karate Turnuvasında 8-9 yaş +40 Kg. Kumite ve 8-9 yaş Kata’da 3. olarak bronz madalya aldı.

Başarılı sporcunun antrenörü ve babası Kudret Yüksel, aldıkları başarıdan son derece mutlu olduklarını belirterek “Sporun ve sporcun her daim yanında olan Bilge Kaligrafi Atölye’den Saim Yeşildağ’ a, Pınar Hukuk Sahibi Özgür Pınar’a, Türkoğlu Prefabrik Çelik Yapı’dan Murat Türkoğlu ve Reha Necla Midilli Vakfı’na maddi ve manevi katkılarından dolayı sporcum ile şahsım adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

(VOLKAN GÜNDÜZ)  
Son Eklenen Haberler