19 Haziran 2019, Çarşamba

MİNİ KIZLAR VOLEYBOL TAKIMI’NDAN BİR KUPA DAHA

7 Eylül 2018, Cuma 06:51

     


Aliağa Demirspor Mini Kızlar Voleybol Takımı, Türkiye Voleybol Federasyonu, İzmir Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Balçova Kaymakamlığı ve Özdilek Holding’in ortaklaşa düzenlediği Özdilek Mini Voleybol Şenliği’nden üçüncülük kupasıyla döndü.

Aliağa Demirspor Mini Kızlar Voleybol Takımı, elde ettiği başarılar ile Aliağa’nın gururu olmaya devam ediyor. Türkiye Voleybol Federasyonu, İzmir Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Balçova Kaymakamlığı ve Özdilek Holding’in ortaklaşa düzenlediği Özdilek Mini Voleybol Şenliği’ne katılan Aliağa Demirspor Mini Kızlar Voleybol Takımı elde ettiği üçüncülük kupası ile başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Kazandıkları kupayı hediye ettiler

İzmir Balçova’da bulunan Özdilek AVM’nin önünde kurulan mini voleybol sahasında düzenlenen şenliğe İzmir Bölgesi’nden 16 takım katıldı. Turnuvadan dereceyle dönen Aliağa Demirspor Mini Kızlar Voleybol Takımı elde ettikleri kupayı Aliağa Belediyesi Sosyal, Kültürel ve İdari İşler Müdürü Ali Osman Karatekin’e hediye etti. Ziyarette Midi Voleybol takımı da yer aldı. Aliağa Demirspor Mini ve Midi Voleybol Takımı olarak Aliağa’yı temsil etmeye devam edeceklerini belirten Aliağa Demirspor Voleybol Takım Antrenörü Ayça Canıtez, voleybola verdiği desteklerden ötürü Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’a teşekkür etti.

(DERYA SÜNER)  
Son Eklenen Haberler