24 Ocak 2019, Perşembe

Avrupa Arenasında Beş Takımımız Mücadeleye Başlıyor

8 Şubat 2018, Perşembe 13:15

     


 

Türk voleybolunu 2018 yılında CEV Şampiyonlar Ligi erkekler kategorisinde Fenerbahçe, Halkbank ve Arkas Spor, CEV 2018 Kupası erkekler kategorisinde Ziraat Bankası Spor Kulübü, 2018 CEV Challenge Kupası erkekler kategorisinde ise Maliye Piyango Spor Kulübü, 31 Ocak- 1 Şubat tarihleri arasında, ülkemizi temsil edecek.

Arkas Spor, Trentine Diatec Karşısında Ev Sahibi Unvanıyla Mücadele Edecek

2018 yılında CEV Şampiyonlar Ligi erkeklerde ülkemizi temsil eden Arkas Spor, E Grubunda dördüncü mücadelesinde, 1 Şubat 2018 Perşembe saat 19.00'da, İtalya'nın önde gelen takımlarından biri olan Trentine Diatec takımı ile karşı karşıya gelecek. TVF Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi’nde olacak olan maç Smart Spor HD ekranlarından naklen yayınlanacak.

Fenerbahçe, Cucine Lube Civitanova'yı Ağırlayacak

2018 yılında CEV Şampiyonlar Ligi erkekler kategorisinde ülkemizi temsil eden Fenerbahçe, A grubunda 4'ncü maçında 31 Ocak 2018 Çarşamba saat 18.00'da  TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda İtalyan Cucine Lube Civitanova ile mücadele edecek. Maç Smart Sport HD'den naklen yayınlanacak.

Finlandiya Deplasmanında Halkbank İçin Zorlu Mücadele

2018 CEV Şampiyonlar Ligi erkekler kategorisinde ülkemizi temsil eden bir diğer takım olan Halkbank, B Grubu'ndaki 4'ncü mücadelesinde, 1 Şubat 2018 Perşembe günü, Türkiye saati ile saat 20.00'da  Ford Store Levoranta Sastamala karşısına çıkacak. Finlandiya'nın Turun Palloiluhalli Spor Salonu'nda oynanacak olan müsabaka Smart Spor HD ekranlarından naklen yayınlanacak.

Ziraat Bankası SWD powervolleys Düren Deplasmanında

2018 CEV Kupası erkekler kategorisinde Türkiye'nin temsilcisi Ziraat Bankası Spor Kulübü, sekizli Finaller Turu ikinci mücadelesinde 31 Ocak 2018 Çarşamba TS ile 21.00'da, Almanya'nın SWD powervolleys Düren takımının karşısına çıkacak. Mücadele Almanya'nın Düren kentindeki, Arena Kreis'de gerçekleşecek.

Maliye Piyango Sekizli Finaller Turu Rövanş Mücadelesinde Deplasmanda

Türkiye'yi 2018 CEV Challenge Kupası erkekler kategorisinde temsil eden Maliye Piyango, Sekizli Finaller Turu Rövanş Mücadelesinde, 31 Ocak 2018 Çarşamba günü, TS ile 18.30'da Beyaz Rusya’nın Stroitel Minsk takımı ile mücadele edecek. Maç Ülkenin başkenti Minsk'te Palace of Sport Uruchje'te oynanacak. Voleybol maçlarına açılan en yüksek oranları casinodunya ve 1xbet siteleri üzerinde bulabilir, yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

  
Son Eklenen Haberler