26 Nisan 2018, Perşembe

MİNİK KAAN BAŞARIYA DOYMUYOR

22 Kasım 2016, Salı 06:19

     


Foça Halk Eğitim Merkezi Karate Antrenörü Kudret Yüksel ve T.Erol Fıght Club Aliağa Antrenörü Taner Erol’un desteğiyle Uluslararası Marmara Kupası’na katılan Kaan Yüksel (7) turnuvadan bronz madalya ile döndü.

Uluslararası Marmara Kupası 18-20 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul Halkalı Spor Salonunda gerçekleştirildi. 172 kategoride düzenlenen turnuvaya 30 ülkeden 1438 sporcu katıldı. Foça Reha Midilli İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Kaan Yüksel (7) turnuvada 2009 Doğumlu 7 yaş bireysel erkek kumite + 35 Kg ve 7 yaş bireysel erkek kategorilerinde 3. olarak iki kategoride bronz madalya aldı.

Müsabakalara Foça Halk Eğitim Merkezi Karate Antrenörü Kudret Yüksel ve T.Erol Fıght Club Aliağa Antrenörü Taner Erol’un desteğiyle hazırlanan Kaan Yüksel’ in başarısı arkadaşlarını ve ailesini sevince boğdu. Foça Halk Eğitim Merkezi Karate Antrenörü Kudret Yüksel, oğlu ve öğrencisi olan Kaan ile gurur duyduğunu belirtti. Katıldıkları manevi değeri yüksek olan bu turnuvadan da başarıyla dönen Kaan’ı önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan ulusal çaptaki turnuvalara hazırladıklarını belirtti.

(VOLKAN GÜNDÜZ) 
Son Eklenen Haberler