25 Haziran 2024, Salı

TikTok'tan Trafik ve Satışları Nasıl Artırırsınız?

7 Aralık 2023, Perşembe 19:27
Son güncelleme: 7 Aralık 2023, Perşembe 19:28

     


TikTok Videoları Nasıl Daha Çok İzlenir?, TikTok ‘ta Keşfete Nasıl Düşülür?, TikTok'tan Trafik ve Satışları Nasıl Artırırsınız?, Detaylar yazımızda…

Tiktok hesabınızdan satışlarınızı artırmak için tanıtım ve reklamı kullanarak izleyici sayınızı artırabilirsiniz. İzleyicilerinizi tanımak, farklı içerik üreticileri ile çalışmak ve trendleri takip etmek daha fazla izlenmeye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Tiktok’ ta kişisel hesaplar dışında ticari hesaplar da açılabilir. Ürünlerini doğrudan tanıtmak isteyen firmalar Tiktok üzerinden ticari hesap açarak sosyal medya kitlesinden faydalanmak ister. Tiktok ticari hesap ücretsiz olarak açılabilir. Herkese açık olan ticari hesaplar marka tanıtımları için işletmelerin pazarlama aracı olarak kullanılmaktadır. Ticari hesaplarda satışlarınızı artırmak için takipçi sayınızın yüksek olması gerekir. Tiktok Türk takipçi satın al paketlerine Popigram internet adresinden ulaşabilir ihtiyacınız olan takipçilere gerçek kullanıcı içeriği ile ulaşabilirsiniz.

TikTok Videoları Nasıl Daha Çok İzlenir?

İzlenme sayınızı artırmak daha fazla satış ve kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Videolarınızın izlenmesini artırmak için:

  • Trend videoları sürekli izlemek ve içerikler üretmelisiniz
  • Dikkat çeken bir kullanıcı adına sahip olmalısınız
  • Takipçilerinizi tanıyabilir izlenme satın alabilirsiniz
  • Taklit içermeyen özgün videolar paylaşmalısınız

İzlenme sayınızın yüksek olması takipçi sayınızın tüksek olması ile doğru orantılıdır. Tiktok takipçi satın al seçeneği ile videolarınızın etkileşim ve izlenme sayısını hızla artırabilirsiniz.

TikTok ‘ta Keşfete Nasıl Düşülür?

Keşfet alanında videolarınızın görünmesini sağlamak için en önemli kriter paylaşım saatlerinizdir. Tiktok kullanıcıları aktif olarak hafta sonu en fazla Cumartesi 18:30 Pazar günleri 15:00 saatlerinde etkileşim göstermektedir. Bu zaman aralıklarında paylaşım yapmak izlenme oranınızı artıracaktır.

TikTok İzlenmeye Ne Kadar Para Veriyor?

Tiktok hesabınız 30 gün içerisinde 10 bin takipçi sayısı ile 100 binden fazla video görüntülenmesine ulaştığında İçerik Oluşturucu Fonu’ndan ödeme alabilmektedir. Ayrıca canlı yayın açan kullanıcılar takipçilerinin göndermiş olduğu hediyeler üzerinden de para kazanabilirler.

Takipçi sayısı ne kadar yüksek olursa canlı yayın izlenme sayınız da o kadar yüksek olur. Trend konularda ve çeşitlik etkinlikler içeren videolarda izlenme sayısı ve etkileşim fazla olacağından keşfet alanında videonuz üst sıralarda görünecektir. Takipçi, izlenme ve etkileşiminizi artıracak Tiktok paketlerini Popigram.com adresinden gerçek kullanıcı içerikleriyle satın alabilirsiniz. 
Son Eklenen Haberler