131019098
16 Mayıs 2022, Pazartesi

EGE BÖLGESİ ALİAĞA SİVASLILAR DERNEĞİ’NDEN PLAKET YEMEĞİ

22 Şubat 2022, Salı 06:45

     


Ege Bölgesi Aliağa Sivaslılar Derneği tarafından düzenlenen yemekle, derneğe maddi manevi katkıda bulunan iş insanlarına plaket verildi.

Ege Bölgesi Aliağa Sivaslılar Derneği, geçtiğimiz günlerde düzenlediği yemekle derneğe katkıda bulunan iş insanları ve dernek yönetimi ile üyelerini bir araya getirdi. Düzenlenen yemekte derneğe maddi manevi katkıda bulunan iş insanlarına plaketleri takdim edildi. Ege Bölgesi Aliağa Sivaslılar Derneği Başkanı Yaşar Özdemir, düzenlenen gecenin ardından yaptığı açıklamada, “Ege Bölgesi Aliağa Sivaslılar Derneği yönetimimizin düzenlediği, derneğimize maddi manevi katkıda bulunan değerli iş insanları plaket törenine katılan hemşerimiz, Havalimanı Amiri Sayın Valimiz Fahri Meral, Gaziemir Kaymakamımız Sayın Ahmet Süheyl Üçel, Aliağa Kaymakamımız Sayın Ömer Karaman, İzmir Başsavcı Vekili Sayın Mehmet Albayrak, İl Sağlık Müdürlüğü Personel Daire Başkanımız Sayın Şaban Koçoğlu ve Aliağa Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Serhat Aras'a, derneğimiz adına çok teşekkür ederiz. Derneğimize maddi manevi katkıları olan kıymetli hemşerilerimiz Sayın Ragıp Demir, Sayın İsmail Önal, Sayın Mesut Yolcu, Sayın Mustafa Hıdıroğlu ve Sayın Ömer Ellialtı hemşerimize, derneğimiz adına sonsuz teşekkürler. Sizlerle daha da güçlüyüz. Ayrıca bu etkinliğimize katılan değerli hemşerilerimiz, ilçe dernek başkanlarımız, iş insanlarımız ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine, derneğimiz adına sonsuz teşekkürler ederiz.” dedi.

“Hemşerilerimizin her türlü makul fikirlerine açığız”

İleriki günlerde bütün üyelerin katılımı ile daha geniş etkinlikler düzenleyeceklerini ifade eden Ege Bölgesi Aliağa Sivaslılar Derneği Başkanı Yaşar Özdemir, “Bu etkinliklerin organize ve yönetiminde, başta federasyon başkanımız Sayın Tolga Eleman ve Dernek Başkan Yardımcımız Sayın Yavuz Yüksel, Sayın Zeki Ateş ve dernek yönetim kurulumuzdaki üyelerimize, emek ve katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bütün üyelerimizin katılımı ile daha geniş etkinlikler ileriki günlerde düzenlenecektir. Bütün Sivaslı hemşerilerimiz hep birlikte olacağız. Biz tüm ülkede olduğu gibi İzmir ve Aliağa'da da büyük bir gücüz. Yeter ki birlik olalım, hemşerilerimizin her türlü makul fikirlerine açığız. Dürüstlük ve şeffaflık vazgeçilmezimizdir.” ifadelerini kullandı.

(VOLKAN GÜNDÜZ)  
Son Eklenen Haberler