20 Haziran 2024, Perşembe

Cumhur İttifakı düğünde buluştu

9 Mayıs 2023, Salı 06:06

     


MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ve Hayriye Şahin’in oğlu Devlet Batuhan Şahin ile Erdoğan ve Hülya Fıçıcı Ailesinin kızları Gözde Fıçıcı düğün töreniyle dünya evine girdi. Cumhur İttifakı mensuplarının da yer aldığı düğünde çiftin nikâhını Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar kıydı.

Pazar akşamı Balçova Termal Tesisleri’nde gerçekleştirilen düğün töreniyle hayatlarını birleştiren MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin’in oğlu Devlet Batuhan Şahin ve Gözde Fıçıcı nikâhını Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar kıyarken, gelin ve damadın şahitliğini ise İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Öztürk, İzmir Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Tarım ve Orman eski Bakanı Bekir Pakdemirli, MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, Dilan Ergüneş ve Miray Barın yaptı.

Düğünün davetlileri arasında MHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır. B. Özarslan, MHP MYK Üyesi Kadir Şekerci, MHP Genel Başkan Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker, İzmir Ülkü Ocakları Başkanı Soner Erkan Yıldız, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, AK Parti Eski İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Cumhur İttifakının Milletvekilli Adayları, Belediye Meclis Üyeleri, MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe başkan ve yöneticileri ile çok sayıda davetli yer aldı.

Sanatçı Başyayla düğüne coşku kattı

Geçen yıl gerçekleştirilen nişan töreni ile hayatlarını birleştirme kararı alan Gözde ve Devlet Batuhan Şahin çiftinin düğün törenleri İzmir protokolünün buluşmasına sahne oldu. Türk Halk Müziğimizin beğenilen sesi, söz yazarı ve Türk Müziği bestecisi Turgay Başyayla da türküleri ile düğüne coşku kattı. Düğün sonunda Sosyolog Gözde Şahin ve Endüstri Mühendisi Devlet Batuhan Şahin davetlilerin alkış ve tebrikleriyle Balçova termal tesislerinden ayrıldı.

(DERYA SÜNER)  
Son Eklenen Haberler