131019098
23 Haziran 2021, Çarşamba

Büyük Beden Elbise Seçenekleriniz

7 Ekim 2019, Pazartesi 13:45

     


Herkes için moda mottosu ile hazır giyim sektörüne giriş yapan Büyük Moda sitesinde big size kadınlara yönelik günlük kıyafetlerin satışı yapılmaktadır. Özel günlerle ile birlikte iş ve ofis yaşamı gibi gündelik hayat için de parçalara yer veren Buyukmoda.com hem internet sitesinden hem de Instagram hesabından büyük ilgi görmektedir. En çok talep gören ürünleri ile ise elbise, pantolon, tunik ve tişörttür.

Büyük Beden Tunik Modelleri

Kot ve kumaş pantolonlarla kombinlenen tunikler kadınların en çok tercih ettiği kıyafetler arasında yer almaktadır. Adete gardroplarda kurtarıcı olarak nitelendirilebilir.

Özellikle büyük beden tunik modelleri hem zayıf göstermesi ve kiloları gizlemesi gibi ekstra özelliklerinin yanında rahatlıkla birçok parça ile de kombinlenebildiği için de tercih sebebi olarak görülmekte.

Buyukmoda.com’da her renkten ve tarzdan 44 bedenden başlayarak 62 bedene kadar tuniklere yer verilmektedir. Yakası şerit detaylı, üzeri tüllü, cep detaylı, yanı simli gibi birçok tunik modeli kadınlar beğenisine sunulmakta.

Büyük Beden Elbisede Tesettür Zamanı

Online alışverişin ülkemizde yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte adet atağa geçen tesettür kıyafetler en çok talep ürün grubuna adını kalın harflerle yazdırmıştır. Ülkemizde dört bir yanında yaşayan tesettürlü kadınların güzel ve şık görünmek için maalesef yaşadığı yerlerde beğenbileceği butiklerin olmadığını hesaba katarak onlineda kapalı kıyafertlerin neden bu kadar talep gördüğünü anlayabiliriz.

Büyük Moda, kadına hitap ettiği için büyük beden elbise modelleri içerisinde tesettür niteliği taşıyan kıyafetlere de vitrinlerinde yer vermektedir.

Dantelli uzun, pullu, dilimli gibi en özel günler de bile kullanabilecek elbiseler yer almaktadır.

Müşteriler Hızlı Kargo İstiyor

Özellikle mobil internetin yaygınlaşması ile hızlı bilgiye sahip olan insanoğlu bu hızı hayatın her noktasında talep eder hale gelmiştir. Kullanıcı deneyimini en üst seviyede yaşatmak isteyen Büyük Moda da aynı gün saat 15:00’e kadar verilen siparişleri kargolayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede yaşatmaya çalışmaktadır. Ayrıca online ve kapıda ödeme ve whatsapp siparişi de almaktadır. 
Son Eklenen Haberler