13 Haziran 2024, Perşembe

Nasıl Spotify Premium Alınır?

7 Aralık 2023, Perşembe 19:30

     


1 Yıllık Spotify Ne Kadar?, Spotify Ücretsiz Premium Nasıl Alınır?, Spotify İnternet Yokken Kullanılır Mı?, Nasıl Spotify Premium Alınır?, Detaylar yazımızda…

En yeni şarkıları dinlemek, dinlediğiniz şarkılardan liste oluşturmak ve sevdiklerinizle paylaşmak için ücretsiz kaydolabileceğiniz Spotify kullanıcılarına kaliteli vakit geçirme imkanı tanımaktadır. İster cep telefonlarından ister bilgisayarınızdan istediğiniz yerde istediğiniz zaman ücretsiz müzik dinleyebilirsiniz.

  • Hesaplarınızı takip eden kullanıcılarınız için çalma listesi oluşturabilir, bu listede yer alan şarkıların dinlenme oranlarına bağlı olarak kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Reklam alabilir kazanç miktarınızı artırabilirsiniz.
  • Reklamsız müzik keyfi yaşamak isteyenler ve farklı içeriklere sahip olmak isteyenler için “Premium” paketleri belirlenen ücretler ile satın alabilirsiniz.

Spotify hesabınızda takipçi sayınızın artması doğrultusunda çalma listelerinizin dinlenme oranı da artacaktır. Üstelik listelerinizde yer alan beğeni sayılarındaki artış etkileşim oranlarınızı da arttıracağından daha fazla dinleyiciye ulaşmanız ve listenizin üst sıralara çıkması mümkündür. Spotify takipçi satın al paketleri Bayigram’da 14 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunulmaktadır.

1 Yıllık Spotify Ne Kadar?

2023’te belirlenen 1 yıllık üyelik ücreti yalnızca 139 TL’dir. Mevcut hesaplarınızı Premium paketlere geçirebilir ya da yeni bir hesabı doğrudan Premium paket olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca Spotify öğrenci indiriminden faydalanmanızda mümkündür. Popüler hesaplara sahip olan kullanıcılar oluşturdukları çalma listeleri sayesinde kazanç elde edebilmektedir.

Çalma listelerinin ön plana çıkması ve daha çok dinleyiciye ulaşarak beğeni sayısının artırılması için pratik çözümler bulunmaktadır. Bayigram internet sayfası üzerinden Spotify aylık dinleyici satın al seçenekleri ile alma listelerinizin düzenli olarak belli bir dinlenme oranına sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Aylık dinleyici paketleri gerçek ve Türk dinleyicilerden oluşmakta ve sadece 7,99 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunulmaktadır.

Spotify Ücretsiz Premium Nasıl Alınır?

Premium paketlerinin ücretsiz kullanımı mümkün değildir. Ancak öğrenci Premium paketlerine belli bir indirim ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca Spotify hesaplarına üyelik işlemleri de ücretsizdir.

Spotify İnternet Yokken Kullanılır Mı?

Çevrimdışı olup indirilen şarkıları dinleyebilirsiniz. Ancak internetsiz ortamda Spotify ’de şarkı dinlemek için şarkıların indirilmesi gerekmektedir. Takipçi sayınız çok ama dinlenme sayınız az ise Bayigram.com ’da yer alan Spotify dinlenme satın al paketlerine 34,99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

  
Son Eklenen Haberler