131019098
20 Eylül 2020, Pazar

PRO PLAN KEDİ VE KÖPEK MAMASI

14 Şubat 2020, Cuma 11:36

     


Ailemizin değerli ve sempatik üyelerinden biri kuşkusuz hayvan dostlarımızdır. Sevimlilikleri, sevgileri ve sadakatleri ile hayatımızda önemli yere sahip olan hayvanların, bakımları konusunda da fazlasıyla titiz davranmanız gerekiyor. Kedi ve köpeklerin beslenme içeriği insanlardan çok daha farklıdır. Pro plan kedi maması ve köpek maması onların gerekli besin ihtiyacı göz önünde bulundurularak üretilmiş kuru mama ürünleridir. Kuru mamalar, uzun süre kullanılabilmesi ve besin içeriğinin saklanabilir olması nedeniyle tercih edilen mamalardır. Farklı içerik seçeneği ile dostlarınızın sağlığını önemserken, damak tadına da hitap eder.

Her Kedi İçin Spesifik Pro Plan Kedi Mamaları...

Kedilerin günde en az 2 öğün sağlıklı içerikli besinler tüketmesi gerekir. Evde yapılan kedi mamalarının uzun süre tüketilememesi, besin değerinin ölmesi gibi nedenlerle her zaman evde yapılan mamalar verilemiyor. Yaş mamalar ise, yumuşak formda mama olması nedeniyle sürekli kullanımda enfeksiyon riski taşır. Pro plan kedi maması kısırlaştırılmış kedi, yavru kedi, yetişkin kedi gibi ürettiği spesifik çeşitlerle her kedinin ihtiyacı olan temel besin değerini içerir. Böylece ihtiyacı olan temel besin ve vitaminleri Pro plan kedi mamasından alan sevimli dostlarınız ile geçen sağlıklı ve keyifli yıllar yanınıza kalır.

Özel Formüle Edilmiş Pro Plan Köpek Mamaları

Köpeklerin sağlıklı bir şekilde hayatını devam edebilmesi için vücudu için gerekli besin ve mineralleri alması gerekir. Gündelik hayatta sevimli dostlarımızın bütünüyle yeterli ve dengeli beslenebilmesi mümkün olamamaktadır. Pro plan köpek mamaları, içeriği köpeklerin erişkinliği ve kilogram ağırlıklarına göre vitamin ve mineral ihtiyaçları baz alınarak formüle edilmiştir. Veterinerler tarafından içeriği düzenlenen bu mamalar uzun süre kullanılabilmesi nedeniyle tazeliğini de uzun süre koruyacaktır. Pro plan köpek maması kullanımı ile köpeğinizin sağlığınızı koruyabilecek, ona sağlıklı bir yaşam sunabileceksiniz.

Zengin İçerikleriyle Pro Plan Kedi ve Köpek Mamaları

Pro Plan kuru mama çeşitlerinde bulunan geniş içerik sayesinde hayvan dostlarınızın damak tadına hitap eden seçimler yapabilirsiniz. Özel olarak geliştirilerek üretilen mamalarda tavuklu, balıklı, dana etli, kuzu etli kuru ya da daha birçok çeşit mama içeriğine ulaşabileceksiniz. Sevimli dostunuz hem sağlıklı beslenirken hem de leziz bir öğünün tadını çıkarabilecek. Her birinde bulunan yüksek vitamin ve mineral içeriği sayesinde, hayvanlar sağlıklı bir şekilde beslenerek vücudun ihtiyacı olan tüm içeriklere kolayca ulaşır. Ayrıca kutu içeriğinde bulunan miktara göre öğünleri belirlemeniz ve öğünlerde büyük artışlar yapmamanız sağlıklı bir beslenme için büyük önem taşır. 
Son Eklenen Haberler