131019098
28 Ocak 2021, Perşembe

Vantilatör Satışları Artıyor

16 Temmuz 2019, Salı 14:55

     


Havanın ısınmasıyla birlikte klima ve vantilatör satışlarında da artış meydana gelmeye başladı. Sıcak yaz günlerinde evinde klima kullananlar da farklı odaları serinletebilmek için rotasını vantilatör çeşitlerine çeviriyor. Yeni modeller kullanım konforu açısından da beklentileri karşılamayı başarıyor. Yepyeni özelliklerin kazandırıldığı ayaklı vantilatör çeşitleri ise en çok ilgi gören modeller oluyor.

Salınım sabitleme özelliği ile serin havanın sadece belirli bir yere gönderme imkanı uzun zamandır vantilatör modellerinde mevcut olan bir özellikti. Ancak 3 farklı hız kademesi son dönemde bu tasarımlara kazandırıldı. Uzun yıllar sadece tek bir kademede çalışma özelliği bulunan klimalar artık 3 farklı seçenek sunmaya başladı. Bu sayede istenen serinlik düzeyine bağlı olarak en ideal kademe tercih edilebiliyor.

Ayak yüksekliğinin ayarlanabilir olması da tasarımlara yeni kazandırılan özellikler arasında yer alıyor. Boyu uzayıp kısalabilen ayaklar ile birlikte hava nemlendirme özelliği de sunabiliyor. Bu sayede sıcak hava nedeniyle aşırı kuruyan ortamın yeniden nemlenmesi mümkün oluyor. Üstelik hava nemlendirici ayrı olarak çalışabiliyor. Yani ihtiyaç duyulmadığında nemlendiriciyi kapatabilirsiniz.

Vantilatör Çeşitlerini İnternette İnceleyin

Hem dikey hem de yatay hava salınımı yapabilen model seçeneklerinin de olduğunu belirtelim. Bu arada yenilenen tasarım seçenekleri çok daha az oranda enerji tüketiyor. Minimum enerji kullanımı sayesinde faturanın çok yüksek geleceği endişesi yaşamadan rahatlıkla vantilatörünüzü açık tutabiliyorsunuz. Bu modelleri incelemek için internetten yardım alın.

Mağazalarda size sınırlı sayıda seçenek sunulabilir. Ancak internette daha fazla sayıda model seçeneğine göz atma şansınız olur. Bu sayede beğendiğiniz vantilatör modellerinin tüm teknik özelliklerini öğrenebilirsiniz. Özellikle MediaMarkt internet sitesinde bu ürünleri inceleyin. Model seçenekleri çok fazla ve aynı zamanda en uygun fiyatları da bu sitede görebilirsiniz. Sadece seçkin markaların ürün çeşitlerini satışa sunduğu için markanın güvenilirliği konusunda da bir endişe duymanıza gerek kalmaz.

Bu arada MediaMarkt internet sitesinde uygun fiyatla birlikte oldukça cazip ödeme seçenekleri de sunuluyor. Bütçenizi zorlamadan da beğendiğiniz ürün çeşitlerini satın alabilirsiniz. Ancak son dönemde bu ürünlere ilginin bir hayli artığını unutmayın. Model seçimi yapmak için acele etmenizde fayda var. Aksi halde stoklar tükenebilir. 
Son Eklenen Haberler