131019098
26 Mayıs 2024, Pazar

Instagram Takipçilerini Ücretsiz Şekilde Arttırmak Mümkün Mü?

17 Mayıs 2023, Çarşamba 12:54

     


Instagram birçok kişinin günde saatlerini ayırdığı bir platform haline geldi. Burada takipçi sayısı yüksek olan kişiler popüler olarak gözüküyor ve kendi erişilebilirliklerini reklam alarak para kazanmaya çevirebiliyorlar. Bildiğiniz gibi takipçi satın alarak veya ücretsiz şekilde sayıyı arttırmak mümkündür. Instagram üzerinden reklam çıkabilirsiniz ve dilediğiniz ilgi alanlarına sahip kişiler sizin gönderilerini görerek takip etmeye başlayabilirler. Ancak bir diğer konu ise ücretsiz instagram takipçi arttırma diyebiliriz. Takipçi hilesi siteleriyle çok kolay şekilde istediğiniz sayıya erişebilirsiniz.

Instagram'da takipçi arttırma yollarını şu şekilde sıralayabiliriz.

  1. Instagram reklamları
  2. Takipçileri takip etme yöntemi
  3. Instagram takipçi hilesi

Instagram Reklamları ile Takipçi Arttırma

En etkili takipçi arttırma yollarından birisi instagram'ın kendi üzerinde bulunan reklam hizmetleriyle sağlanmaktadır. Gönderilerinizi veya hikaye paylaşımlarınızı öne çıkararak takipçi ve beğeni sayılarınızı arttırmanız çok kolaydır. Ancak bu konuda takipçi kitlenize göre fiyat değişken olmakla birlikte takipçi başına 0,5 tl gibi miktarı instagram'a ödemeniz gerekmektedir. Bazı kişiler bu miktarın yarısına aynı reklamı çıktıklarını söylüyorlar ancak bu reklamlar borçlanma hesaplarıyla yapılmaktadır. Sonrasında reklam ücreti ödenmeden yeni hesaba geçilmektedir. Bir nevi instagram'ı kandırmak gibi olmaktadır. Bu durum ise bizim instagram hesabımız için sağlıklı bir durum değildir. Takipçi sayımızı ucuz instagram reklamlarıyla arttıralım derken hesabımızın kapatılmasına sebep oluruz.

Takipçi ilgi alanları, lokasyonu vs. gibi verilerimiz belliyse kendi kartımızı ekleyerek yasal şekilde instagram üzerinden reklam çıkmamız en mantıklısıdır.

Takipçileri Takip Etme Yöntemi

En çok bilinen takipçi arttırma yöntemlerinden bir diğeri ise başka hesapların takipçilerini kendi hesabımıza yönlendirmek diyebiliriz. Bu nedir derseniz örnek olarak Fenerbahçe ile alakalı bir sayfamız var diyelim. Gerekli gönderilerimizi girdikten sonra resmi fenerbahçe hesabının takipçilerini takip ederek onların da bizi takip etmesini beklemek diyebiliriz. Açıkçası bu teknikle eskiden daha çok geri dönüş alıyorduk ancak artık çok fazla kişi bu yöntemi kullandığı için çok dönüş olmuyor. Bu tekniği biz fenerbahçe olarak söyledik ancak asıl bu işi yapanlar genellikle fake kadın profilleri ile ilerliyorlar ve erkekleri ekliyorlar. Bu şekilde dönüşler daha yüksek olabiliyor diyebiliriz.

Takipçieri takip etme taktiği ile instagram takipçi kasma konusunda dikkat etmemiz gereken ise öncelikle profilimizi gerçekçi bir görünüme sahip olmasıdır. Bir diğer önemli konu ise takiplere başlamadan önce bir miktar takipçi satın almamız gerekebilir. Takipçi sayısı düşük hesabı insanlar kendisini takip etmeye çekinen birisinin hesabı olarak düşünebilir. Güvendiğiniz bir siteden bot takipçi de olsa bir miktar takipçi alarak profilimizi desteklememiz gerekir.

Instagram Takipçi Hilesi

Takipçi arttırma yöntemlerinin en kolay ve ücretsiz olanı ise instagram takipçi hilesi siteleridir diyebiliriz. Günlük olarak takipçimizi cebimizden para çıkmadan ve başkalarını takip etmeye uğraşmadan arttırabiliriz. Takipçi hilesi sitelerinde ise dikkat etmemiz gereken tek konu, şifreyle giriş yapılan hiç bir siteye ya da uygulamaya güvenmemelisiniz. Gerçekten takipçi yollayan siteler zaten bu yollara başvurmamakta ve sizin kişisel bilgilerinize erişmek istememektedir.

Şu anda Türkiye ve Dünya üzerinden gerçekten size yararlı olacak instagram takipçi hilesi sitesi olarak https://www.takipci.com.tr/instagram-ucretsiz-takipci/ adresini kullanabilirsiniz. Tamamen güvenli, kesinlikle şifresiz ve her gün kullanabileceğiniz takipçi sitesidir. Bu site normalde takipçi satışı işi yapmaktadır ancak sizin denemeniz için bir miktarı ücretsiz olarak hesabınıza göndermektedir. Siz de günlük olarak bu siteyi instagram takipçi sayınızı arttırmak için kullanabilirsiniz. Sadece instagram kullanıcı adınızı girmek ve sonrasında süre sonunda ekranda gözüken güvenlik kodunu girmeniz yeterlidir. Instagram bot basma sitesi olarak bilinen bu siteden bedava şekilde faydalanabilirsiniz.

 







 
Son Eklenen Haberler