131019098
17 Ocak 2021, Pazar

Yeni Nesil Ödeme Yöntemleriyle Tanışın

22 Temmuz 2019, Pazartesi 16:20

     


Zaman ve teknoloji hızla ilerliyor. Zamana ayak uydurmak için yeniliklerin de yakın takipçisi olmanız gerekiyor. Bu yenilikler internetten satış yapanları yakından ilgilendiriyor. Örneğin artık ödeme alma yöntemleri de değişmeye başladı. Tüm kredi kartlarından ve tüm para birimleri ile ödeme alma imkanı sunan iyzico sanal POS en yeni ve en çok güven veren ödeme yöntemlerinden biri haline geldi.

Özel yazılımlı internet siteleri de dahil olmak üzere tüm sitelere hızlı ve kolay bir şekilde entegrasyonu yapılabilen sanal POS, taksitli satış yapma imkanı da sunuyor. EFT ya da havale gibi yöntemlerden çok daha güvenli, çok daha pratik olduğundan her geçen gün ödeme seçeneklerine iyzico sanal POS’u ekleyenlerin sayısı artıyor. Yapay zeka ile geliştirilen bu ödeme yöntemi, sahteciliğe karşı 7/24 koruma sunuyor.

Link ile Ödeme Alabilirsiniz

Alternatif ödeme yöntemlerinden biri de link ile ödeme alma! Üstelik bu seçenekten kurumsal firmaların yanı sıra bireysel satış yapanlar da faydalanabiliyor. Sosyal medya hesabınız üzerinden bile satış yapmanıza olanak tanıyan link ile ödeme alma seçeneği, çok sayıda kişinin ödeme alma sorunu nedeniyle yaşadığı sorunlara köklü bir çözüm oldu.

Bu yöntemle ödeme almak isteyenler iyzico tarafından geliştirilen ister masaüstü ister mobil uygulama üzerinden bir hesap oluşturuyor ve ürünün fotoğrafını, gerekli bilgileri uygulama üzerinden hazırlıyor. Sonrasında oluşturulan link müşteri ile paylaşılıyor. Böylece herhangi bir prosedüre ya da farklı bir işleme gerek kalmadan bu link üzerinden ödeme kolaylıkla yapılabiliyor. Saha satışları ya da sosyal medya satışları da link ile ödeme almanın kolaylığı sayesinde satış yapmak isteyenlerin seçenekleri arasına ekleniyor.

Korumalı Alışveriş Dönemi

İnternetten kart bilgilerinin çalınması gibi endişeleri yaşamadan alışveriş yapmak isteyenler de iyzico tarafından unutulmamış gibi görünüyor. Çünkü iyzico Korumalı Alışveriş seçeneği, sorunsuz bir şekilde alışveriş yapmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. 17 binden fazla internet sitesinden alışveriş yapma şansı oluyor ve bu sitelerden alınan ürün beklendiği gibi çıkmazsa, kolaylıkla iade edilebiliyor. Siz de tüm bu hizmetler için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen tıklayın ve iyzico’nun çözümleriyle tanışın. 
Son Eklenen Haberler