131019098
22 Eylül 2021, Çarşamba

İzmir Psikolog Tercihinde Önemli Noktalar

23 Nisan 2021, Cuma 16:49

     


Psikolojik danışmanlık süreci içerisinde kişilerin kendilerini daha iyi tanımaları ve problemleri ile başa çıkmaları hedeflenir. Ruhen iyileşme sürecine girmeleri için danışanların kendilerine yaptıkları büyük bir iyiliktir . Danışanlar farklı birçok problemleri için psikolojik danışma talep edebilirler. İzmir psikolog ekibimiz ile siz değerli danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. Birçok psikolojik sorunlar çocukluğumuzda yaşadığımız travmalardan ve gelecek korkusu ile yaşadığımız sorunlardan kaynaklanmaktadır. Bu yüzden artık günümüzde birçok insan psikolojik danışmanlık almaktadır.

İzmir Psikolojik Danışmanlık Merkezi Hizmetlerimiz

Psikolojik danışmanlık ile birçok farklı hizmet alabilmektesiniz. İzmir psikolog merkezimizde alanında profesyonel psikologlar hizmet vermektedir. Psikolojik danışmanlık konusunda tecrübeli ve profesyonel yapılması gereken bir yardımdır dolayası ile bu hizmet uzun bir süreci kapsayabilmektedir. İzmir psikolog merkezimizde verdiğimiz hizmetler konusunda size küçük bir liste sunmak istiyorum;

  • Aile Terapisi ve Psikolojisi.
  • Çocuk, Ergen Terapisi ve Psikolojisi.
  • Yetişkin Terapisi ve Psikolojisi.
  • Evlilik Terapisi.
  • İlişki Terapisi .

Duyarlılık, Soğukkanlılık ve Saygı Psikolojik danışmanlığın ana temellerini oluşturan sürecin anahtar kelimelerdir. Hizmet kadromuzdaki psikologlarımız profesyonel ve alanında uzmanlardan oluşmaktadır.  Alanında uzman ekibimizdeki psikologlarımızdan hizmet almak isterseniz izmir psikolojik danışmanlık merkezimize sizi de bekliyoruz.

Psikolojik danışman ilgili üniversiteden mezun olmuş olması gerekmektedir. İyi bir psikolog  Yetişkin, Çocuk ve Ergen psikolojisinden iyi alması ve bu konuda uzun süreler çalışma ve araştırmalar ile beraber tecrübe sahibi olması gerekmektedir.  Psikologlara gelen psikolojik danışanlar hasta değildir aksine kendileri ile ilgili kısa ya da uzun süreçler içinde yaşadıkları sorunları çözemeyen kişilerdir. Uzman psikolojik danışmanlar ile çalışanlar çözemedikleri tüm problemlerini kısa sürede çözebilmektedirler. Kendi başlarına sorunlarına çözüm getiremeyen ve çıkmaza giren birçok danışan psikolojik danışma tercih etmektedir.  Kişisel hayatındaki sorunları, Aile hayatındaki sorunları ve Kişisel sorunlarını çözmek isteyen tüm danışanlar psikolojik danışmanlık alabilirler. Psikolojik danışmanlık alarak sadece sorunlarınızı çözmek ile kalmayıp, hayat kalitenizi arttırabilirsiniz. Psikolojik danışmanlık alanlar sonraki hayatında daha huzurlu bir hayata geçiş yapmakta ve geçmiş hayatlarına kesinlikle geri dönmek istememektedir.  İzmir psikolog tavsiyesi için alanında uzman psikologlarımız ile izmir psikoloji merkezimizde bütün problemlerinizin çözümü için sizlere yardımcı oluyoruz. Detaylı bilgi için izmir psikolog sayfamızı https://norapsikoloji.com/ linki ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.  
Son Eklenen Haberler