131019098
25 Mayıs 2024, Cumartesi

MOSPART, binek ve ticari araçların lider oto yedek parça tedarikçisidir

23 Kasım 2022, Çarşamba 17:16

     


MOSPART, yedek parça sektöründe adı geçmekte olan tüm parçaların özel olarak teminini sağlamaktadır. Farklı amaca yönelik üretilmiş olan araç modellerinin her türlü ekipmanını en kaliteli şekilde ülkemizin her bir noktasına ulaştırmaktadır. Aynı zamanda ülke sınırlarını aşmakta olan hizmetleri ile uluslararası yedek parça ihracatına da imza atmaktadır.

Ağır vasıta, binek ve ticari araçların ortaya çıkmakta olan yedek parça talepleri için hızlı bir çalışmayı ortaya çıkarabilmektedir. Sayısı oto yedek parça ürün stokları içerisindeki ihtiyaç duyulan yedek parçaların istenen adrese ulaştırılması komsunda büyük bir başarı ortaya çıkartmaktadır.

Mospart olarak; Türkiye otomotiv yedek parça sektörünün lider oto yedek parça tedarikçisi olarak geniş bir ağa hizmet yürütmekteyiz.

Ford, BMW, Citroen, Dacia, DS Fiat, Honda, Hyundai, Iveco, KIA, Mazda, Mercedes, MINI, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen ve Volvo gibi araç markalarının yedek parça teslimatlarını kolayca sağlıyoruz.

Binek araçlarınızın yollarda ortaya çıkmakta olduğu arıza durumlarına son verecek olan yedek parçaların satış işlemlerini uzun yıllardan bu yana sağlamaktayız.

Yedek parça pazarlama stratejilerimizin neticesinde uzun süre sorunsuz kullanım oluşturan binek ve ticari araçlarda istenen performansın ortaya çıkabilmesini sağlamaktayız.

 Kaliteli parça argümanlarımız ile uygun fiyatlar ile yüksek kaliteye sahip bir parça teslimatını dünyanın her bir noktasına ulaştırıyoruz.

Uluslararası yapılan anlaşmalar neticesinde kaliteli yedek parça hizmetlerini her daim yerine getirmekteyiz. Spare parts hizmet ayrıcalıklarımız ile Türkiye pazarını aşarak dünya pazarındaki yerimizi almaktayız. Uluslararası sektöründe lider yedek parça tedarikçisi olarak görev almaktayız.

Sektördeki öncü firma ruhumuzu tecrübeli personellerimize borçluyuz. Güçlü bir alt yapı çalışması ile kısa sürede en çok tercih edilen bir OEM, OES ve Aftermarket ürün tedarikçisi haine geldik.

Oto yedek parça sektöründe değerli müşterilerimize her daim destek olabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Mosparts, dünya genelinde 20 ye yakın ülke ile sağlamakta olduğu oto yedek parça ayrıcalıkları ile işini ve vizyonunu giderek genişletmektedir. 
Son Eklenen Haberler