20 Haziran 2024, Perşembe

Widenpa İle Aradığın Nakliyeci veya Oto Kurtarma Hizmeti Anında Yanında

23 Aralık 2022, Cuma 18:30

     


Widenpa en iyi ustalara ve en iyi hizmetlere, kurumsal mantıkla ve kolayca ulaşmanızı sağlayan çözümcül bir firmadır. 12 ilde, 145 ustayla 9200’den fazla müşteriye hizmet etmenin gururunu yaşayan firmamızın misyonu; işinin en iyisi olan uzmanlarla çalışıp sürekli kaliteli işlere imza atmak ve her müşterimize ilk müşterimiz gibi davranmaktır. Vizyonumuz ise çevreye ve doğaya saygılı bir şekilde hizmet kalitemizi ve çeşidimizi gün be gün artırarak, topluma ve ülkemize katma değer sunmaktır. Etik değerlere son derece bağlı, birbirinden iyi çalışanlarımıza örnek işveren olarak üst düzeyde değer vererek yalnızca müşteri memnuniyeti değil, çalışan odaklı da olan bir şirketiz. Farkımızı belirleyen üstün özelliklerimiz müşteri, çalışan ve iş ortakları üçgeni ortasındaki adil ve duyarlı duruşumuzdur.

Widenpa Hangi İllerde Hangi Hizmetleri Veriyor?

Widenpa olarak başta İzmir, Antalya, Ankara, Konya, Muğla, Kırşehir, İstanbul ve Bursa olmak üzere toplam 12 ilde hizmet veriyoruz. Örneğin İzmir’de İzmir çekici hizmetleri, temizlik, İzmir evden eve nakliyat, inşaat, dekorasyon, tadilat, cam balkon, duşakabin yapımı, hazır mutfak, laminant parke, su tesisatı, çelik kapı, elektrik ve boya badana hizmetleri konularında hizmetler sunuyoruz.

Bizi bu işleri yapan herkesten ayıran en önemli farkımız özenli çalışma sistemimiz ve hizmetin başından sonuna dek iyi takiple, herkesi mutlu edecek sonuçlar oluşturabilmektir. İşin profesyonelleri ve işi sıkı takip eden personellerimizle birlikte işin planlanması, gerçekleştirilmesi ve sonuçların değerlendirilmesi aşamalarının tamamında yüksek hassasiyet gösterip iyi sonuçlar elde ediyoruz. Başarının asla tesadüf olmadığını, özverili bir şekilde adanmışlık göstererek ona erişildiğini biliyoruz. Tüm bu argümanlara tam uyumla birlikte güzel sonuçlar elde ediyor; bazen size hoş bir yenilenmiş mekan, bazen yol kurtarıcısı olarak huzur, bazen uzun zamandır çok istediğiniz bir hazır mutfak ile mükemmel sonuçlar armağan ediyoruz.

Özellikle inşaat ve tadilat işlerinde insanların en büyük sorunlarından bazıları; ustaların ya da yüklenicilerin zaman çizelgesine uymamaları, sözleşmede belirtilen markaları kullanmaksızın tadilat işini tamamlamaları ya da süreç bittikten sonra anlaşma öncesi söz verilen birtakım öncelikleri öteleyerek ve gerçekleştirmeden iş teslimi gibi durumlar olabiliyor.

Pek çok insan maalesef bu tarz plansız ve kötü sonuçların zararlarını hem maddi hem manevi boyutuyla yaşıyor. Bu durum çok rahatsız edici olmakla birlikte maddi külfet açısından da büyük bir alana sahip olması nedeniyle, olumsuz sonuçlarla bu işlere yatırım yapanları üzebiliyor. Bu bakımdan karar verdikten sonra ki aşama aslında çok büyük önem arz ediyor.

Planlama aşaması, en önemli aşamalardan biri olmasından kaynaklı olarak bu bölümde işin sonunda elde etmek istediğiniz şeyin resmini ve çerçevesini iyi belirlemeniz gerekiyor. Ne istediğinizi tam anlamıyla, hiçbir soru işaretine mahal vermeyecek şekilde izah etmeniz, hangi kalitede ürünlerin malzeme olarak kullanılacağı detaylarını netleştirmeniz çok önemlidir.

Ek olarak tüm bunları sağlıklı, açıklayıcı ve hukuki boşluk olmaksızın hazırlanmış birer sözleşmede yazılı olarak düzenlenmesini talep etmeniz ve herhangi bir hak kaybına mahal vermeyecek şekilde kendinizi güvenceye almanız gerekir. Tüm bu detaylar planlandıktan sonra, işleyişi zamanında ve iyi şekilde tamamlayacak kalifiye ustalarla çalışmanız önemlidir. Sonuçtan tamamen memnun kalmanız için en az sizin kadar işinizi önemseyecek, sizin kadar güzel sonuçları hayal edip sonunda tasarlayacak uzmanlarla çalışmanız gerekir. İşte Widenpa tüm bu aradıklarınızı size fazlasıyla sağlayıp, kar odaklı olmaktan ziyade kendisi kazanırken müşterilerine de iyi sonuçlarla memnuniyet kazandıracak bir şirkettir. Yol kurtarma/çekici hizmetleri, temizlik, evden eve nakliyat, inşaat, dekorasyon, tadilat, cam balkon, duşakabin yapımı, hazır mutfak laminant parke, su tesisatı, çelik kapı, elektrik ve boya badana hizmetleri konularının tamamında çok iyi sonuçlar ve hizmetler almak istiyorsanız, mutlaka Widenpa ile çalışmalısınız. Bize https://widenpa.com/ adresli internet sitemizdeki iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Geri Bildirimleriniz Bizim İçin Çok Önemli

 

Verdiğimiz hizmetlerin tam garantili olmasıyla birlikte her koşul ve şartta geri bildirime ve bilgi anlamında beslenmeye son derece açık bir firma olarak geniş vizyonumuzla tüm sektöre ışık oluyoruz. Her değerlendirmeniz ve geri dönüşünüz bizim hizmetlerimizi daha da iyileştirmemiz için önemli gücümüz oluyor. Verdiğimiz tüm hizmetlerde en kaliteli malzemelerle çalışıyor, çekici hizmetleri için en iyi filolarla iş birliği yapıyoruz.

Zamanında iş teslimiyle ve programlı takiple gelen iyi sonuçlarla sizi memnun ediyoruz. İş süreci esnasında değişen fikirler olursa bunlara imkanlar çerçevesinde uyum sağlayıp hızla aksiyon alıyoruz. Tüm olanaklarımızı mükemmel şekilde kullanıp, harika dönüşümlere imza atıyoruz. Eminiz ki; tüm hizmetlerimizle kendinizi güvende hissedecek, sonraki iş ve ihtiyaçlarınızda mutlaka bizimle çalışmak isteyeceksiniz.

Widenpa’nın Ücret Politikası Nasıldır?

Widenpa çalışma etiği bakımından odağına önce insanı koyar. Yani hizmet aldığınız her konuda mutlaka önce sonuçtan mutlu olmanızı isteriz. Kaliteli iş ve müşteri memnuniyeti ile başarının zaten geldiğini bilen bir kurumsal yapı olarak sizlere sunacağımız her hizmette bizi diğerlerinden ayıran en ciddi farkımız insana verdiğimiz değerdir. Bu anlayışımıza binaen kalifiye ustalar ve iş ortakları ile çalışıp mükemmel sonuçlar ortaya koyuyoruz.

Bu üst kalitede iş yapış şeklimize karşılık olarak, genel piyasa fiyatlarına göre daha uygun bütçelerle size sektörden daha farklı bir işleyiş sunuyoruz. Fiyat/iş kalitesi dengesi bakımından sektörün öncüsü durumunda bir duruş sergiliyor oluşumuz, bizimle çalışmanız için en önemli faktörlerden biridir. İhtiyacınıza göre belirleyeceğimiz hizmetler kapsamında en iyi fiyatları alacağınız tekliflerimiz için, bize web sitemizdeki iletişim numaramızdan ulaşın. İnsana değer, doğaya saygı, bütçe dostu çözümler ve etik çalışma sistemine sahip Widenpa ile, çalışma alanımız olan sektörlerde başka isimlere ihtiyaç duymayacaksınız. Unutmayın, bizim için her müşteri ilk müşterimizdir. 
Son Eklenen Haberler