21 Haziran 2024, Cuma

Bakırköy En İyi Boşanma Avukatı

24 Ekim 2022, Pazartesi 13:12

     


Hukuk alanında her zaman en güvenilir avukatlık hizmetleri veren hukuk büromuzda Bakırköy en iyi boşanma avukatı ihtiyaçlarınızda yardım alabilirsiniz.       

Bakırköy en iyi boşanma avukatı hizmetleri ile alanında her zaman lider konumda olan hukuk büromuzda en güvenilir ve kaliteli hizmetleri almanız mümkün olmaktadır. İşinde profesyonel olan avukatlarımız ile çok daha kısa sürede tüm sorunlara en güvenilir sonuçlar elde edilmektedir. Her türlü boşanma davalarında başarıya ulaşmak için yapmanız gereken sadece hukuk büromuz ile iletişime geçmektir.

Boşanma Hukuku Alanında Bulunan Hizmetler

Boşanma Türk Medeni Kanunu kapsamına göre yasal bakımdan evliliğin sona erdirilmesi durumuna denilmektedir. Boşanma avukatı boşanma hukuku içinde yer alan davalara bakan kişidir. Ülkemizde özellikle son dönemlerde boşanma oranı çok daha fazla artmıştır. Bundan dolayı boşanma davalarına bakan avukat ihtiyacı çok daha fazla öneme sahip olmaktadır. Bakırköy boşanma avukatı hizmetleri boşanma hukuku ile alakalı olan tüm davalar itinayla takip edilmektedir. Boşanma hukuku alanında yer alan hizmetler şunlardır;

 1. Anlaşmalı boşanma davası,
 2. Çekişmeli boşanma davası,
 3. Nafaka davaları,
 4. Maddi ve manevi tazminat davaları,
 5. Boşanma dilekçesi,
 6. Boşanmanın tanınması ve tenfizi,
 7. Anlaşmalı boşanma davası protolünün hazırlanması,
 8. Çocukların velayet davası,
 9. Aile ve boşanma hukuku ile alakalı her türlü dava ve danışmanlık işlemleri,

Her zaman İstanbul ilimizde en kaliteli avukatlık hizmetleri ile farkını ortaya koyan Bakırköy boşanma avukatı büromuz her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. İlk olarak aile birliğinin bozulmaması için gerekli olan konular konuşulur ve kesin olarak boşanma gerçekleşmesi gerekmesi halinde her türlü koruyucu önlemler alınmaktadır. Her zaman boşanmak son çare olduğunu müvekkillere açıklaması hukuk büromuzda avukatımız tarafından yapılmaktadır. Alanında bir numara olan hukuk büromuz ile iletişime geçerek başarıya ulaşmak mümkün olacaktır.

Boşanma Avukatının Görevleri

Boşanma avukatları müvekkili en iyi şekilde temsil etmek ve kişinin lehine olumlu sonuçlar almak amacı ile görev yapmaktadırlar. Bundan dolayı boşanma avukatının yapması gereken bir takım görevler ve sorumluluklar vardır. Bunlardan başlıca olanları şunlardır;

 1. Müvekkili ile detaylı olarak bir görüşme yapmak ve boşanma nedenlerine hakim olmak,
 2. Konu ile alakası olan tanıklarla görüşme yapmak,
 3. Konuyla ilgili kanun, yönetmelik, doktrinler ve Yargıtay kararların araştırmasını yapmak,
 4. Dava aşamalarını zamanında ve düzenli bir şekilde takip etmek,

Son derece etkili savunma ve olumlu sonuçlar alma konusunda çok daha başarılı olan uzman boşanma avukatı hizmetlerinde hiç zaman kaybetmeden hukuk büromuz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bakırköy boşanma avukatı olarak her zaman yardım alabileceğiniz hukuk büromuzda avukatlık ücretleri bütçeleri zorlamadan çok daha uygun olmaktadır. Ancak ücretler dava çeşitlerine, süresine ve diğer durumlara göre daha farklı olmaktadır. 
Son Eklenen Haberler