131019098
29 Kasım 2020, Pazar

Kiğılı Erkek Ceketler Kombinlerinizi Tamamlamaya Geliyor

28 Mayıs 2019, Salı 11:55

     


Erkek giyimi daha şık hale getiren erkek ceketler giyim markaları tarafından farklı model ve renk seçenekleriyle satışa sunulur. Aynı zamanda kalite yönünden de farklılaşan bu parçalar için en çok tercih edilen marka genellikle Kiğılı olmaktadır. Marka tarafından hazırlanan ceket modelleri sezon modasına uygun olup girdiğiniz ortamda sizi son derece estetik gösterir. Doğru kombin yaptığınızda şıklığınıza şıklık katacak olan bu parçalar kumaşına ve tarzına bağlı olarak kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Ceket kombinleri erkek giyimde önemli bir yere sahip olduğundan dolayı vücut tipinize ve tarzınıza en uygun parçaları seçerek hayal ettiğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/vad7kp.jpg

Kiğılı Erkek Ceket Modelleri

Kiğılı ceket modelleri konusunda her sezon sizlere farklı ve dikkat çekici parçalar sunar. Bunlar içerisinde yer alan ceketlere baktığınızda keten ceket, klasik ceket, slim fit, blazer ceket, desenli, kumaş ya da spor ceket gibi çeşitleri görebilirsiniz. Özellikle bunlar arasında bulunan spor ceket hem özel günlerinizde hem de günlük giyim tarzınızda sizin için kurtarıcı parça olabilir. Eğer günlük giyim için kombin yapacaksanız ceketinizi kot pantolonlar ile birlikte kullanabilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/Lv70kb.jpg

Kiğılı Blazer Ceket Erkek

Ceket modelleri içerisinde en çok tercih edilen modellerden olan blazer ceket erkek gardırobunda bulunması gereken parçalardan biridir. Hem klasik hem de spor tarzla uyum sağlayan bu ceket modelleri çoğunlukla tek düğmeli ve farklı renklerde olmasıyla bilinir. Kiğılı koleksiyonlarında yer alan, blazer ceket erkek ürünlerine baktığınızda bunlar arasında klasik, dokuma, spor, slim fit ve desenli blazer ceket erkek ürünlerini görebilirsiniz. Özellikle slim fit olan ceket modelleri vücuda tam oturan yapısıyla erkekler tarafından severek kullanılır.

Blazer ceket erkek kombinleri içerisinde de sıklıkla yer alır. Genellikle bu ceketlerle birlikte kullanılan parçalara baktığınızda düz ya da desenli gömlek, kazak gibi parçalara denk gelebilirsiniz. Kravat olmayacak şekilde kombin yapılan blazer ceket erkek kot ya da keten pantolon ile uyumlu hale getirilir.

https://i.hizliresim.com/gPzRdb.jpg

Kiğılı Yazlık Ceket Erkek

Yazlık ceket erkek giyimde her zaman şık olacağınızı gösterecek parçalardan biridir. İnce kumaştan üretilmesi ve aynı zamanda şık olması bu parçaları sizin için daha da kullanışlı hale getirir. Kiğılı yazlık ceket erkek modellerinde genellikle keten kumaş türünü kullanmakta olup bunları hem tişört hem de gömlekle kombin edebilmenize olanak tanır. Bu açıdan Kiğılı yazlık ceket erkek ürünlerine baktığınızda bunlar arasında keten, spor, slim fit, yıkamalı, desenli, bambu, ekose gibi ceket modelleri bulabilirsiniz. Seçtiğiniz parçayla yapacağınız yazlık ceket erkek kombinleri sizi her zaman şık gösterecektir. Eğer ilkbahar yaz sezonunda da kullanabileceğiniz özel parçalar arıyorsanız mutlaka Kiğılı koleksiyonlarından kendinize yazlık ceket erkek modellerinden birini satın almalısınız.

Kiğılı ceket modellerine göz atmak isterseniz aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

https://www.kigili.com/erkek-ceket-modelleri/

https://www.kigili.com/keten-ceket/

https://www.kigili.com/blazer-ceket/

 

  
Son Eklenen Haberler