131019098
27 Haziran 2022, Pazartesi

Üniversitedeki Eviniz

17 Temmuz 2018, Salı 09:37

     


Aydın erkek öğrenci yurtları özellikle merkezi konumda olması açısından çok büyük önem taşımaktadır. erkek öğrencilerinin güvenli ve sosyal aktivitelere yakın ortamda konaklayarak eğitim hayatlarına devam etmelerini sağlamak için hizmet veren tesisimiz Akdeniz üniversitesi, otogar ve alışveriş merkezlerine oldukça yakın bir mesafededir.

Aydın erkek yurtları arasında yerimizi alarak 2014 yılında tamamlanan sıfır binamız ile erkek öğrencilerimize ev konforunda konaklama imkanı sağlamaktayız. Bir çok imkanların sunulduğu yurdumuzun başlıca hizmetlerine bakalım.

• *
Odalarımız 2 veya 4 kişilik olup lüks bir konfor ile donatılmıştır. Geniş odalarda rahatça konaklama imkanı mevcuttur. Öğrencilerimizin aile bütçesine uygun olarak hizmet vermeyi hedeflediğimiz odalarımızda mini buzdolabı bulunmaktadır.

• *
Günümüz koşullarında artık olmazsa olmaz halinde gelen internet standart olarak sunulmaktadır. Kişisel kullanım ve sosyal ağlardan uzak kalmamak için 24 saat sınırsız internet bağlantısı mevcuttur.

• *
Olası acil durum veya sağlık şikayetleri için yurdumuzda bulunan revir ile sağlık hizmeti verilmektedir. Sadece konaklama değil tüm ihtiyaçlara yönelik hizmet anlayışı ile öğrencilerimizin sağlığı da güvencemiz altındadır.

• *
Öğrencilerimizi her türlü teknik donanımla buluşturmak, gerek ders çalışma sistemlerini aksatmamak gerekse serbest zamanlarında vakit geçirmelerini eğlenceli hale getirmek için de çalışmalarımız mevcuttur. Bu amaca hizmet verebilmek için ücretsiz bilgisayar odası kurulmuştur.

• *
Aileleri en çok tedirgin eden ve Aydın erkek öğrenci yurdu en büyük sorunu olan güvenli bir şekilde konaklama ve eğitime devam etme korkusu, yurt işletmesi olarak bizim için de en hassas noktalardan biridir. Bu nedenle 7/24 kayıt alan güvenlik kamerası sistemi ile ailelerin içini rahatlatarak öğrencilerimize güvenli bir konaklama imkanı sağlanmıştır.

• *
Temizlik ve hijyen konularına verdiğimiz önem ile kontrollü temizlik hizmeti ve odalarda 24 saat sıcak su mevcuttur.

• *
Öğrencilerimizin başarı ve sağlık durumlarını korumaları, değişen hava şartlarından etkilenmemeleri ve yazın sıcaktan kışın soğuktan korunmaları için tüm odalarda klima sistemi bulunmaktadır.

• *
Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimiz istekleri doğrultusunda çamaşır hizmetini kullanabilir ve günlük yaşantılarında kullandıkları düzenli giyim tarzları için standart olarak sunulan ütü masasını kullanabilirler.

• *
Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği bünyemizde çalışan aşçı ve yardımcıları tarafından hazırlanmaktadır. Ev yemekleri lezzetinde hazırlanan yemeklerimiz, 2. Öğretim öğrencilerimizin faydalanabilmeleri için daha esnek saatlerde servis edilerek sunulmaktadır.

• *
Üniversiteye ulaşım için öğrencilerimize ücretsiz servis hizmeti verilmektedir.

Aydın erkek öğrenci yurtları içinde ön plana çıkma hedefimiz ile ev konforunda hizmet sunarak emin adımlar ilerliyoruz. Yaz okulu döneminde de hizmetlerimize devem etmekte olup erken kayıt ile faydalanabileceğiniz avantajlarımızı mutlaka inceleyiniz. Sunduğumuz imkanların keyfi ile eğitim hayatını tamamlayacak öğrencilerimizi ağırlamak ve onlara daha iyi hizmetler sunmak için durmaksızın çalışmalarımız devam etmektedir.

Aydın aydın erkek öğrenciler için yurtları denildiğinde ilk akla gelen yurt olmak ve bu konumu haklı bir şekilde sürdürmek en büyük hedefimizdir. Eğitim hayatınıza destek olmak için sizleri de aramıza bekliyoruz.

  
Son Eklenen Haberler