19 Haziran 2024, Çarşamba

Esnaf için yeni indirim anlaşması

11 Ocak 2024, Perşembe 06:00

     


Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Milenyum İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi arasında indirim protokolü imzalandı.

Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Serdar Berk ile Milenyum İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezin sahibi Odyolog Salih Tuncer arasında imzalanan protokol kapsamında esnaf odası üyeleri ile birinci derecede yakınları 5 yıl boyunca işitme cihazı satışında ve uygulamasında yüzde 30 indirimden yararlanacak. Ekonomik, sosyal, kültürel ve sosyal alanlarda esnaf ve sanatkârlar için çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Serdar Berk , “Biz Esnaf ve Sanatkârlar odası olarak her zaman yaptığımız gibi esnaf ve sanatkârlarımıza gerek ekonomik gerek kültürel gerekse sosyal hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Oda olarak gayemiz esnaf üyelerimize en iyi şekilde hizmet etmektir. Bu protokol, üyelerimizin işitme sağlığını desteklemeyi amaçlıyor. Yapılan bu anlaşma ile odamızın üyeleri, üyelerin çalışanları ve birinci derece yakınları İşitme Cihazı Satışında ve uygulamasında yüzde 30 indirimli olarak faydalanacak. İhtiyaç duyan üyelerimizin hizmetten yaralanacağını inanıyorum. Bu doğrultuda faydalı olacağına inanarak yaptığımız bu anlaşmanın hayırlı olmasın dilerim“ diye konuştu.

“İşitme kaybına ve işitme sağlığına yönelik tüm test bataryalarına sahibiz”

Milenyum İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi sahibi Ody. Salih Tuncer sosyal sorumluluk bilinci adına, altına imzaladıkları projenin hayırlı olması dileklerinde bulundu. Tuncer “ Milenyum İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi Rumeli caddesi Aliağa Devlet Hastanesi yanında hizmet vermektedir. Yeni Nesil İşitme Cihazları Merkezi hedefiyle açılan kliniğimizde, işitme kaybına ve işitme sağlığına yönelik tüm test bataryalarına sahibiz. Kliniğimize gelen her bireye ilk olarak özel ses yalıtımlı test kabinimizde işitme testi yapıyoruz. İşitme kaybı varsa eğer her işitme kaybına uygun dünya markası işitme cihazı markalarıyla çalışmaktayız. İşitme cihazlarımız dijital ve programlanabilir cihazlardır. İşitme kayıplı bireylere işitme cihazı uygulaması esnasında objektif uyarlama yöntemlerini kullanıyoruz. Bu sayede hastalarımız işitme cihazından duyması gereken seviyenin ne fazlasını ne de eksiğini duyuyor. Tüm cihazlarımızı işitme kaybına uygun şekilde nokta atışı ayarlayabiliyoruz bu yöntemle. Gürültü sesinden tutun erkek kadın çocuk sesine hatta fısıltı sesine kadar tam duyması gerektiği seviyede ayarlamalar yapabiliyoruz. Bu yöntemle cihaz kullanan kişi rahatsız edici hışırtı cızırtı gibi problemleri asla yaşamıyor. Ve yaşamayacağının da garantisini veriyoruz. Bunun yanı sıra satış dışında İşitme cihazı tamiri bakımı, Kulak kalıbı ve kişiye özel kulak tıkacı, kulak çınlamasına yönelik tedavi yöntemleri, İşitme cihazı pili ve işitme cihazına dair tüm aparatları da temin ediyoruz” ifadelerini kullandı.

(DERYA SÜNER)  
Son Eklenen Haberler