131019098
24 Ocak 2021, Pazar

CAN DOST FESTİVALİNE BÜYÜK İLGİ

1 Ekim 2019, Salı 06:04

     


Konak Belediyesi’nin Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP), Lider Pet Food ve Kinderland/Çocuklar Ülkesi’yle birlikte düzenlediği "Patival Konak; Can Dostlarımızla Buluşuyoruz" etkinliğine Aliağa Patilerinin Sesi topluluğu da katıldı.

Konak Belediyesi’nin HAYTAP, Lider Pet Food ve Kinderland/Çocuklar Ülkesi’yle birlikte düzenlediği "Patival Konak; Can Dostlarımızla Buluşuyoruz" etkinliğinde Aliağa Patilerinin Sesi Topluluğu da yer aldı. Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleştirilen ve 40’a yakın sivil toplum kuruluşunun katıldığı etkinlik hakkında konuşan Aliağa Patilerinin Sesi Topluluğu’nun kurucusu, Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Kübra Kütükoğlu, “Çok renkli ve güzel bir etkinlikti. Standımız için destek veren, yanımızda olan, emek harcayan herkese teşekkür ederiz. Stant geliri sokak beslemeleri, 9 engelli (felçli, kör, patisi ampute olan), bir kanserli kedinin ihtiyaçları, özel klinik giderleri (testler, röntgen, mr) ve geçici olarak gelen bakıma muhtaç hayvanlar için harcanacaktır.” dedi.

Aliağa’nın geniş bir bölge olduğunu ve yardım bekleyen hayvan sayısının oldukça fazla olduğunu da sözlerine ekleyen Kübra Kütükoğlu, “Sosyal medya hesaplarımızdan da Aliağa Patilerinin Sesi sayfalarını takip edip yaptıklarımızı görebilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

(VOLKAN GÜNDÜZ)  
Son Eklenen Haberler