131019098
25 Mayıs 2024, Cumartesi

Kaan Efe’ye şarkılı destek

3 Aralık 2022, Cumartesi 07:02

     


"Kınık Kaan Efe Gönüllüleri" SMA Tip 1 Hastası Kaan Efe Şanal'ın tedavisine destek olmak için bağış kampanyası başlattı.

SMA Tip 1 Hastası Kaan Efe Şanal'ın tedavisine destek olmak için Kınık’ta bağış kampanyası başlatıldı. 9 aydır devam eden bağış kampanyası kapsamında Kınık Kaan Efe Gönüllüleri’nden Sanatçı Fırat Tanır, SMA Tip 1 Hastası Kaan Efe Şanal ve hastalıktan muzdarip olan çocuklara dikkat çekmek amacıyla özel bir şarkıya imza attı. 18 aylık Kaan Efe’nin tedavi masraflarına katkıda bulunup yardımları hızlandırmayı hedefleyen şarkıya bir de klip çekildi. Söz, müzik ve klibi için hiçbir ücret alınmadan hazırlanan şarkı, 2 Aralık’ta Circle Music ve Sony Music Türkiye desteğiyle yayınlandı.

Kınık’ta klip çekildi

Söz ve müziği Fırat Tanır’a, aranjesi Serkan Yeşilyurt’a ait olan şarkının kayıt ve mixing’ini de Yeşilyurt üstlendi. Hüsnü Şenlendirici, Armağan Çağlayan, Feridun Düzağaç gibi isimlerle birlikte kampanya sürecine destek veren Tanır, hem Kaan Efe’ye destek olmak için hem de SMA tip 1 hastası çocukları gündeme getirmek amacıyla “Kaan Efe” adını verdiği şarkıyı seslendirdi. Tedavisi için gereken 3 milyon doların yüzde 67’sine ulaşılan Kaan Efe’yi ve devamında SMA Tip 1 hastası çocuklara destek olmak amacıyla hazırlanan klip Anıl Elçi yönetmenliğinde çekildi. Kınık Kaan Efe Gönüllüleri ve sanatçı Fırat Tanır’ın da yer aldığı klip, kampanyaya destek veren gönüllülerin yaşadığı Kınık ilçesinde çekildi. Hasan Ahmetçik’in senaryosunu yazdığı klipte kampanyaya büyük destek veren Kınıklılar da yer aldı. Tamamen gönüllü olarak klipte yer alan Kınıklılar, Kaan Efe bebek için tek yürek oldu.

Her tıklanma Kaan Efe’nin tedavisine katkı olacak

Kampanyaya destek olmak isteyenler Youtube'da yayınlanan klibi izleyerek SMA Tip 1 hastası Kaan Efe Şanal'ın tedavisi için katkıda bulunabilecek. Her tıklanma sonrası elde edilecek olan gelir, Kaan Efe bebeğin valilik onaylı resmi hesabına aktarılacak. Böylelikle klibin her tıklanması Kaan Efe'ye nefes olacak. Klipten ve kampanyadan elde edilecek para Kaan Efe bebeğin tedavisi için kullanıldıktan sonra da klip başka bebeklere de hayat olmaya devam edecek. Kalan bağış, valiliğin belirleyeceği başka bir SMA hastası bebeğin tedavisine aktarılacak.

Sanatçılar da kampanyaya destek verdi

Kınık Kaan Efe Gönüllüleri’nin yanı sıra sanatçılar da kampanyaya destek verdi. Kampanyaya paylaşımlarıyla destek veren diğer ünlüler ise; Hadise, Gülşen, İlyas Salman, Alişan, Aşkın Nur Yengi, Bülent Ersoy, Zerrin Özer, Işın Karaca, Niyazi Koyuncu, Müfit Can Saçıntı, Bedirhan Gökçe, Ece Erken, Buse Varol, Eylül Su Sapan, Fırat Çelik, Bahadır Tatlıöz, Koray Avcı, İsmail Türüt, Turgay Başyayla ve Elif Avcı oldu. Sanatçıların dışında Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer de Kaan Efe klibine ve kampanyaya destek verdi.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler