13 Haziran 2024, Perşembe

Cumhuriyet İlkokulu ailesi kahvaltıda buluştu

4 Ekim 2022, Salı 06:46

     


Aliağa Cumhuriyet İlkokulu idareci ve öğretmenleri, okul aile birliği yönetimi, veliler ve öğrencilerle hafta sonu kahvaltıda buluştu.

Aliağa Cumhuriyet İlkokulu hafta sonu ilçedeki bir otelde kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya; okul idaresi, öğretmenler, okul aile birliği yönetimi, veliler ve öğrencilerle birlikte 400 kişi katıldı. Kahvaltıda bir selamlama konuşması yapan Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Zehra Tuba Kabakçıoğlu, okul olarak bugüne kadar yaptıkları çalışmalara kısaca değindi. Hedeflerinin eğitim olanakları açısından Aliağa’nın en iyi şartlarına sahip devlet okulu olmak olduğunu vurgulayan Kabakçıoğlu bunun için de destek olan tüm velilere teşekkür etti.

2022 -2023 Eğitim Öğretim Yılı’nda yapacakları faaliyetleri kapsayan çalışma takviminden bahseden ve birlikte yapacakları çalışmaları tarihleri ile birlikte duyuran Kabakçıoğlu, ‘Ailem’ diye hitap ettiği velilere bu çalışmalara katılmanın ne kadar önemli ve kıymetli olduğunu söyleyerek “Sen olmazsan biz bir eksiğiz" dedi. Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Zehra Tuba Kabakçıoğlu’nun konuşmasının ardından çocuklar animatörler eşliğinde gönüllerince eğlendi. Kahvaltı, velilerle birlikte çektirilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

(DERYA SÜNER)  
Son Eklenen Haberler