131019098
29 Kasım 2023, Çarşamba

Kaan Efe için sahne aldılar

4 Ekim 2022, Salı 06:45

     


Kınıklı sanatçı Fırat Tanır'ın yazıp bestelediği şarkı Kaan Efe'ye nefes olacak.

Kınık Belediye Korosu, Cumhuriyet Meydanı’nda sahne aldı. Program arasında Belediye Korosu Şefi Fırat Tanır yapmış olduğu şarkıyı sahnede ilk kez söyledi. SMA Hastası Kaan Efe bebeğin ailesi ve koro şarkıya eşlik ederken şarkı da çok beğenildi. Fırat Tanır konserde yaptığı konuşmada; "Kaan Efe'nin doğum gününde başkanımla birlikte Adana'daydık. Kaan Efe’mize doğum günü hediyesi olarak bir şarkı yapmak istedik. İnşallah bu şarkı Kaan Efe'ye nefes olacak, büyüyecek ve şarkısını dinleyecek" dedi.

Fırat Tanır, Kınık Gönüllüleri adına Kaan Efe bebeğe ithafen yazıp seslendirdiği şarkıyı YouTube kanalında “Başaracağız Hep Birlikte “KAAN EFE”” ismiyle paylaştı. Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Fırat Tanır'a Kınık Kaan Efe Gönüllüleri adına teşekkür edip plaket verdi.

SMA Tip1 hastası Kaan Efe Şanal’ın valilik onaylı kampanyasına SMS ile 20 TL’lik bağışta bulunmak için “KAAN” boşluk “EFE” yazıp 6201’e gönderebilirsiniz. Her SMS 20 TL bağış. IBAN üzerinden destek için sosyal medya hesabı üzerinden hesap bilgilerine ulaşabilirsiniz.

(SERKAN SELİNGİL)  
Son Eklenen Haberler