131019098
20 Ekim 2020, Salı

DİLEK GÜLBOY GÜVEN TAZELEDİ

6 Şubat 2020, Perşembe 07:01

     


Türkiye Yardım Sevenler Derneği Aliağa Şubesi’nin 15. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Genel Kurul’da 66 üyenin oyunu alan mevcut Başkan Dilek Gülboy, yeniden seçilerek güven tazeledi.

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Aliağa Şubesi’nin Genel Kurul Toplantısı, Aliağa Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrede denetleme ve faaliyet raporu okunduktan sonra 2 yıllık Dilek Gülboy yönetiminin tüm faaliyetleri, denetleme raporları oy birliğiyle kabul edildi.

Divan Başkanlığı’nı Yücel Taşdemir’in yaptığı Genel Kurulda kısa bir konuşma yapan Dilek Gülboy “Türkiye Yardım Sevenler Derneği Genel Merkezi 92.yılını kutlamakta. Aliağa Şubesi olarak 29 yıl önce büyük coşku ve heyecanla başatlığımız çalışmalarımızı ilk günkü heyecanla Atatürkçü, Çağdaş, demokrat ve laiklik kimliğimizden ödün vermeden bu güne kadar taşımayı başardık. Yardım severlik karşılık beklemeden gereken yardımı yapmaktır. Ayırım yapmamaktır. Hoşgörülü olmaktır. Sevecen olmaktır. Veren elin, alan eli bilmemesidir. Kısaca insan olmaktır.” ifadelerini kullandı.

“İşte Yeni Seçilen Yönetim Kurulu Üyeleri”

130 üyesi bulunan Türkiye Yardım Sevenler Derneği Aliağa Şubesi seçimlerine 64 üye katılmadı. Genel Kurul’daki başkanlık seçiminde tek listede katılan Dilek Gülboy 66 üyenin oyunu alarak yeniden başkan seçildi. Seçim sonuçlarına göre Derneğin Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Dilek Gülboy, Canan Genç, Nevziye Ulupınar, Hüsniye Karpuzcu, Feral Aydın, Canan Sarı, Nebahat Saka, Gülseren Ersoy, Emel Biltekin.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler