131019098
20 Nisan 2024, Cumartesi

Miting gibi açılış!

6 Mart 2024, Çarşamba 06:51

     


Menemen Belediyesi Halil Alkaya Spor Tesisi için gerçekleştirilen açılış töreni, yoğun katılımla adeta mitinge dönüştü. Açılışta konuşan Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, “Tesisimiz ilçemize değer katacak” dedi.

Mart ayı boyunca birçok projenin açılışını yapacak olan Menemen Belediyesi, ayın ilk açılışını spor alanında yaptı. Bölgenin en büyük fitness center tesislerinden biri olarak hizmete giren Menemen Belediyesi Halil Alkaya Spor Tesisi için gerçekleştirilen açılış töreni, yoğun katılımla birlikte adeta bir mitinge dönüştü.

En kaliteli ekipmanlarla donatıldı

Uygun fiyatları ve hijyen hassasiyetiyle Menemenlilerin hizmetine giren tesis, kendi alanındaki en kaliteli ekipmanlarla donatıldı. Modern tasarımıyla tamamı kapalı 2 bin metrekarelik alanda kondisyon aletleri, basketbol ve voleybol sahası, pilates, sauna, vitamin bar, modern soyunma odaları gibi donanımlar yer alıyor. Halil Alkaya Spor Tesisi için düzenlenen açılışta konuşan Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, “Her şeyin en iyisini Menemen ve Menemenli hemşehrilerim ile buluşturuyoruz.” dedi.

Milli sporcudan tesise tam not

Bir kent için sağlıklı ve düzenli spor yapmanın o kentin yaşam kalitesinin de bir göstergesi olduğunu söyleyen Başkan Pehlivan, “Spor yapmak, insanın ruhunu arındırır, kendisini dinlemesine, anlamasına da yardımcı olur. Açılışını gerçekleştirdiğimiz Fitness Center salonumuz, sadece bir spor salonu değil, aynı zamanda sağlıklı ve mutlu Menemen’in de sembolüdür.  Tesisimiz, her yaş grubundan vatandaşımızın dilerse profesyonel bir branşta spor yapabileceği, dilerse düzenli spor yapma imkânı bulabileceği, en son geliştirilmiş ekipmanlarla dizayn edilmiş bir spor kompleksidir. Tesisimizin kentimize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyor, sağlıklı ve mutlu günlerde kullanılmasını temenni ediyorum. Açılışlarımıza başladık” diye konuştu. Açılışa kendisi gibi milli sporcu eşi Gülşah Yıldız ile birlikte katılan Mustafa Yıldız da tesise tam not verdi.  

(DERYA SÜNER) 
Son Eklenen Haberler