131019098
22 Ocak 2021, Cuma

MENEMEN BELEDİYESİ PAZARCILARDAN ÜCRET ALMAYACAK

7 Nisan 2020, Salı 06:15

     


Menemen Belediyesi Koronavirüs’le mücadelesine hız kesmeden devam ediyor. Belediye, zor günler geçiren pazarcı esnafına destek olmak amacıyla 3 ay tezgah ücreti almama kararı aldı.

Koronavirüs’le mücadele kapsamında geçtiğimiz günlerde Menemen garajında görev yapan otobüs ve minibüs şoförlerinden garaj giriş ve çıkış ücreti almayacağını duyuran, başlatılan kampanya çerçevesinde maaşını Menemen Belediyesi’ne bağışlayan Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Koronavirüs salgını sonrası ekonomik olarak zor günler geçiren pazarcı esnafına destek olmak isteyen Başkan Aksoy, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile 3 ay süre ile tezgah ücreti almayacaklarını duyurdu.

Aksoy yaptığı açıklamada, “Ülke olarak zor günler geçirdiğimiz bu süreçte pazar esnafımıza destek olmak adına kendilerinden 3 ay boyunca tezgah ücreti talep etmeyeceğimizi kamuoyuna saygıyla bildiririz” dedi. Günün birlik ve beraberlik günü olduğunu belirten Başkan Aksoy, “Hiçbir vatandaşımızın zor durumda kalmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Belediye olarak her zaman yanınızdayız” açıklamasını yaptı.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler