131019098
17 Ağustos 2022, Çarşamba

POLİS EKİPLERİYLE SAHURDA BİR ARAYA GELDİLER

7 Mayıs 2021, Cuma 06:14

     


Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman ve İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu, emniyet müdürlüğü personeli ile sahurda bir araya geldi.

Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman ve İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu, sahurlarını İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polislerle birlikte yaptı. Aliağa’da vatandaşların huzur ve güvenliği için 24 saat kesintisiz görevlerinin başında olan ilçe emniyet amirliğinde görev yapan polis memurları ile sahurda bir araya gelen Kaymakam Karaman, polislerle sohbet ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Güvenlik güçleri ile birlikte sahur programında bir arada bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Kaymakam Ömer Karaman, Ramazan’ın herkese hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

“Güvenlik güçlerimize Allah kolaylıklar versin”

Sahur sonrasında konuşma yapan Karaman, "Polislerimiz her türlü zorluklara rağmen görevini 24 saat sürdürüyor. Başta vatandaşımızın can ve mal güvenliği olmak üzere, halkımızın her türlü güvenliğini sağlayan emniyet personeli arkadaşlarımız ilçemizde de halkımızın birlik ve beraberlik içerisinde, huzur ve güven ortamı içerisinde yaşamasını sağlamak adına fedakarca görev yapıyor. Çeşitli kesimlerde sahur ve iftar programları yapıyoruz. Bugün de polislerimizle sahurda birlikte olalım istedik. Bu vesileyle büyük bir özveri ile görevini yapan emniyet güçlerimizi ziyaret ederek, yanlarında olduğumu daha güçlü ifade etmek istedim. Ülkemizin her bir köşesinde görev yapan güvenlik güçlerimize Allah kolaylıklar versin, hiçbirinin ayağını taşa değdirmesin ". Dedi.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler