131019098
29 Haziran 2022, Çarşamba

Ücretsiz Dijital Dönüşüm Günleri başlıyor

7 Haziran 2022, Salı 06:49

     


Aliağa’dan başlayıp tüm Türkiye’ye ve Dünya’nın pek çok yerindeki müşterilerine hizmet veren Mare Reklam Ajansı, İzmir Dijital Dönüşüm Günleri’nin konuğu oluyor.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret altyapı sağlayıcısı IdeaSoft tarafından düzenlenen Dijital Dönüşüm Günleri’nde, e-ticaret alanındaki uzman konuşmacılar bir araya gelecek. Katılımın ücretsiz olacağı konferans, 15 Haziran, saat 13.00’da Bayraklı Tepekule Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. E-ticaretin öneminden bahsedilecek ücretsiz konferansta, dijital pazarlama ile ciro artırmanın yolları da aktarılacak. IdeaSoft, Mapplico ve Sopyo’dan, özel konuşmacılara ev sahipliği yapıyor. Dijital dönüşümde, alanındaki öncü bu şirketlerin çözüm ortaklarından Mare Reklam Ajansı da Dijital Dönüşüm günlerinin konuğu oluyor. Aliağa’da kurulan Mare Reklam Ajansı, Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından müşterilere hizmet veriyor.

Dijital Dönüşüm Günleri Konuşmacıları

IdeaSoft Kanal ve Satış Müdürü İbrahim Vıcıl, “E-Ticaret ve E-İhracatta Başarıya Giden Yol” başlıklı bir konuşma yapacak. E-ticaret sitelerinin pazaryerleri ile entegrasyonunu sağlayan Sopyo’nun Kurucu Ortağı Ender Gazel, pazaryerlerindeki doğru stratejilerden bahsedecek. E-ticaret sitelerinin mobil entegrasyonunu sağlayan Mapplico CEO’su Buğra Sergün, e-ticarette mobil uygulamaların önemini anlatacak. 10 yılı aşkın süredir e-ticaret danışmanlığı, dijital pazarlama, grafik tasarım ve prodüksiyon hizmetleri veren Mare Reklam Ajansı kurucu ortakları Onur Tutan, “E-Ticarette Cironun Anahtarı”; Simge Tutan Kutlu ise “Karlılık Şimdi Başlıyor” adlı bir sunum gerçekleştirecek. 200 kişilik kontenjanı bulunan etkinliğe, IdeaSoft internet sitesi üzerinden online kayıt olmak gerekiyor. Ücretsiz kaydınızı oluşturmak için https://bit.ly/3mjm3SX linke tıklayabilirsiniz.

IdeaSoft Nedir?

Türkiye’nin en büyük e-ticaret altyapı sağlayıcısı olan IdeaSoft,16.000’den fazla müşterisine 2005 yılından beri hizmet veriyor. Türkiye’de e ticaret hacminin %50 sinden fazlası İdeasoft altyapısını kullanan şirketler tarafından oluşturuluyor → cümle devrik. Web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinen IdeaSoft; e-ticaret ve e-ihracat alanında küresel bir oyuncu olmayı hedefliyor.

(DERYA SÜNER)   
Son Eklenen Haberler